Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Zakup obu osłon pod silnik.


adadur

Rekomendowane odpowiedzi

No to przyszło mi wyszukanie i kupno obu tych plastików. Obie osłony zgubiłem w niemałej kałuży - przełamały się w miejscach mocowania. Rozeznałem w szukajce wątki ale mam dylemat co kupić. Wiadmo że najlepiej oryginał ale coś ciężko namierzyć, bo raczej o nowym to nie myślę. W drugiej kolejności zamiennik, na allegro mają trochę tego ale jakieś one dziwne. Czy ktoś je kupował sprawdzają się pod względem elestyczności i dopasowania. No i są to same plastiki a co z osłoną dźwiękochłonną na nich? Pomóżcie w zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowałem obie osłony w lutym, kupione były na Allegro i do dziś poza dokręceniem mocowania nie ma problemów.

Trzeba się trochę namęczyć żeby spasować nieorginalne elementy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mowisz najlepiej ori

allegro wiadomo tansze ale slabsze gatunkowo zdarza sie ze i pekaja zima, nie widzialem na nich oslony dzwiekochlonnej, jak pisze spedyt nie bardzo pasuja elementy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

górną od TDI mogę Ci nawet za darmo wysłać (płacisz za transport tylko), tyle że nie wiem gdzie i jak to wysłać bo nigdy tak dużych rzeczy nie wysyłałem... (od silnika 1Z z 1995 roku z napisem "TDI")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

górną od TDI mogę Ci nawet za darmo wysłać (płacisz za transport tylko), tyle że nie wiem gdzie i jak to wysłać bo nigdy tak dużych rzeczy nie wysyłałem... (od silnika 1Z z 1995 roku z napisem "TDI")

Ale koledze adadur chodzi o oslone silnika i skrzyni dolne jesli sie nie myle :)

Co do wysyłki duzych rzeczy firmy kurierskie typu DHL, SIODEMKA, itp.

Ta gorna oslona nie jest duza tym bardziej ciezka wiec nawet i poczta polska, mysle ze koszt ok 30-max50zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocztą można przesyłać - najtaniej. Ale faktycznie chodzi mi o te osłony pod autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę - nie mam teraz dostępu do ETKA - o sprawdzenie numerów: 8D0 863 823L i 8D0 863 824

Muszę sie upewnić czy będą pasowały bo wydaje mi się że oryginalnie powinny być 8D0 863 821Q i 8D0 863 822[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2007, 07:03 _________________________________________________Były pewne problemy z weryfikacją numerów gdzyż części te: 8D0 863 823L i 8D0 863 824 są już nie produkowane i zastąpione przez 8D0 863 821 lub 8D0 863 821A i 8D0 863 822. Wg informacji osłony pochodzą z VW Passata - najprawdopodobniej 2002r. Dam informcje czy dało się je zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie zakładałem podróbkę. Większych kłopotów ze spasowaniem nie było. Napisane miała na wierzchu Audi A4/VW Passat, więc możliwe jest, że istotnie pasują osłony od Passata. No ale ta podróbka była na tyle krucha (ten plastyk na podczas mrozów robi się prawie jak szkło), że zimy nie przetrwała....

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boo była pewnie z ABSu + dodatki. Trzeba było kupić z PP. Niestety te podróbki nie mają tej pianki wygłuszającej a nie chiało by mi się przekładać ze statych osłon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...