Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co myslicie o firmie "PIRELLI"?


kamil321

Rekomendowane odpowiedzi

A ja słyszałem , że może i maja dobre własności jezdne ale bardzo szybko znikaja :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem , że może i maja dobre własności jezdne ale bardzo szybko znikaja :thumbdown:

ale chyba nie tak szybko jak TOYO czy YOKOHAMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo szybko znikaja

nie prawda. jedzilem wiele lat na oponkach tej firmy i bylem zadowolony.przejedzilem nawet kiedys jeden sezon zimowy na letnich i calkiem niezle sobie radzily. pirelli nalezy do czolowki producentow opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , może piszcie konkretne modele opon , bo jedni piszą , że szybko znikają , inni , że powoli i do d.... taka rozmowa.Przecież wiadomo , że im lepsza i droższa opona to zazwyczaj ma lepsze właściwości , lepiej klei się do drogi i automatycznie szybko się ściera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdże teraz na Pzero rosso i oceniam pozytywnie bardzo :thumbup: co prawda nie wiem jak sie mają do goodyear eagle f1 ale z tych drugich byłem bardziej zadowolony :notworthy: i nie mówie tu tylko o tym boskim bieżniku :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opon letnich to nie podam konkretow bo slyszalem tylko od znajomych, ze szybko leca.

Moge podac na swoim przykladzie ale to byly opony zimowe.

U mnie pirelli snowsport 180 chyba jakos tak rozmiar 195/65/15 zniknely po ok 50000km, opona ta wygrala jako najlepsza opona zimowa w 2002 roku, a dla mnie ona byla po prostu beznadziejna(szczegolnie snieg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakieś Pirellki Winter (nie pamiętam dokładnie), 195/65R15 i jestem zachwycony ich właściwościami, ile one potrafią wody odprowadzić, to się nie da opisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P 6000 na mokrym, porażka :thumbdown:

x2

:shocked: co wy gadacie??????????

ja mam P6000 225/45 R17, zrobilem na nich 6000 km i musze powiedziec ze sa super na suchym i na mokrym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam porownanie do Bridgestone potenza (podajze RE 7200) na Imprezie STI - wypadaly blado, P0 Nero, tez nie jakos za ciekawie. O P0 Rosso slyszalem same dobre opinie, aczkolwiek sam nie testowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam P7000 i fajnie się na nich śmiga tylko są trochę głośne. Zmieniłem 15' - 185 na 16' - 205 i pewnie dlatego mocniej je słychać. Przyczepność moim skromnym zdaniem na suchym jak i na mokrym jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...