Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Wzorem Kolegów z Diesel Team Trójmiasto można by opisywać nasze "pojedynki na trasie" z innymi autami... no chyba że taki wątek już gdzieś jest a ja go nie znalazłem... jeśli nie to będę pierwszy :decayed:

a więc ku mojej radości stwierdzam że moje A4 jednak "dobrze jeździ" i daję radę bo już chciałem robić logi a to tak jak wszyscy twierdzili przyzwyczaiłem się do "MOCY" a mianowicie miałem okazję "wziąć się" z moim kolegą który lata Mercedesem E 320 CDI również na feldze 18 cali z tym że w mercedesie siedziało łącznie z kierowcą 4 osobników a w Audiku byłem tylko ja... stwierdzam z radością że mój AWXik do 180 KM\H popitala jak 320 CDI dopiero później powolutku ale na prawdę powolutku Merc zaczyna mnie brać... także kolejny raz chcę pochwalić robotę Rogala i stwierdzić że to jeszcze nie koniec... (zmian w moim aucie oczywiście...) więc niech chwalą się następni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja 1.9tdi 110KM skillowala 2.0 115KM pseudosportowego auta - Opla calibry kolegi

moja byla celica 2.0 156 KM skillowala 2.5 tdi a6 150KM

znajomy ma crxa vteca troszke porobionego i a8 4.2 Quattro objechalismy spokojnie na 1/4

tym vtekiem robi setke w ok. 6.3-6.5s

puntem 1.2 2003r 60KM rodzicow objechalem golfa III kolegi 1.8 Gt 90KM na 17 calowych felgach

bylo jeszcze tego duzo ale to glownie crxem i celicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

Moim smokiem objechałem ostatnio Audi A3 2.0 TFSI, sam się zdziwiłem..... akcja miała miejsce na wyjeździe z Siedlec na obwodnicę, lekko za mną zostawała i powyżej 150 już szybciej zostawała w tyle.... widać było że gość męczy się jak może ale nie dał rady mnie objechać

A ja tylko zwyczajnie, spokojnie dałem "gaz do dechy", potem gośc mnie wyprzedził (ale juz po wyścigu), bo ja nie przekraczam 130 km/h przy normalnej jeździe - patrzył sie jakby chciał mnie zjeść.....

Właściwie to mój pierwszy kill, gość mnie sprowokował więc sprawdziłem z ciekawości czy dam radę.

On nie wiedział jaki mam motor (brak oznaczeń)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu patrze same zacne silniki a ja swoja skromniutka 1.6 101 koni objechalam ostatbio A3 1.9 na drodze do Opola, koles az sie zatrzymał za mna na stacji benzynowej spytac sie jaki mam silnik ale sie nie przyznalam (-> brak oznaczeń) niech to bedzie moja slodka tajemnica :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam w sumie nie scigalem sie z nikim na trasie .... :mysli:

przewaznie jest tak ze jak sie spiesze to zanim ktorys sie zorientuje jest juz za pozno :evil: :evil:

w mojej okolicy to przewaznie civicki,golfy, polowki ;)

p.s byla taka jedna sytuacja jak jechalem do bochni przez bielcze ,szczepanow itd( moze akurat ten ktos tu jest to skojarzy) to mialem sprint z a4 b5 avant w dieselku ... droga praktycznie taka ze 4 to na koncu drogi mozna bylo wlaczyc i jechac spokojnie 60km/h ... w momencie jak ja "wlaczylem" 3 i "bucior" to tdi ladnie pieknie zostawalo ... z tego co pamietam to mlody kierowca byl.. na koncu jak mi sie "znudzilo" takie odjezdzanie to mnie wyprzedzil ... nie wiem czy to bylo 90 czy 110km czy 115 .. w kazdym badz razie nie dal rady ADRkowi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim smokiem objechałem ostatnio Audi A3 2.0 TFSI, sam się zdziwiłem..... akcja miała miejsce na wyjeździe z Siedlec na obwodnicę, lekko za mną zostawała i powyżej 150 już szybciej zostawała w tyle.... widać było że gość męczy się jak może ale nie dał rady mnie objechać

A ja tylko zwyczajnie, spokojnie dałem "gaz do dechy", potem gośc mnie wyprzedził (ale juz po wyścigu), bo ja nie przekraczam 130 km/h przy normalnej jeździe - patrzył sie jakby chciał mnie zjeść.....

W A3 nie ma silnika 2.0 TFSI jest w S3 i ma 5.7 do 100 tego objechałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim smokiem objechałem ostatnio Audi A3 2.0 TFSI, sam się zdziwiłem..... akcja miała miejsce na wyjeździe z Siedlec na obwodnicę, lekko za mną zostawała i powyżej 150 już szybciej zostawała w tyle.... widać było że gość męczy się jak może ale nie dał rady mnie objechać

A ja tylko zwyczajnie, spokojnie dałem "gaz do dechy", potem gośc mnie wyprzedził (ale juz po wyścigu), bo ja nie przekraczam 130 km/h przy normalnej jeździe - patrzył sie jakby chciał mnie zjeść.....

W A3 nie ma silnika 2.0 TFSI jest w S3 i ma 5.7 do 100 tego objechałeś ?

:drool: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A3 nie ma silnika 2.0 TFSI jest w S3 i ma 5.7 do 100 tego objechałeś ?

Jasne, ze jest. Tutaj ladny przyklad: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2593082

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

Nie no to było A3 a nie S3, dobrze szło ale wygrałem, i gość był zły i puchnął więc chyba też dawał z siebie wszystko...... hmmmm

Może kwestia zmian biegów (u mnie tip 4 biegowy więc zmiany są takie)

1 ---> 6000 RPM (około 90 km/h)

2 ---> 6000 RPM (około 130 km/h)

3 ---> wyścig do około 170-180 (dalej gość odpuścił)

więc tylko dwie zmiany biegów, poza tym tip (na moje oko) całkiem szybko zmienia przy full-kick-down

PS: nie wiem czy to dziwne czy normalne ale wiem napewno że tą A3-ke objechałem i wiem że to A3 było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu patrze same zacne silniki a ja swoja skromniutka 1.6 101 koni objechalam ostatbio A3 1.9 na drodze do Opola, koles az sie zatrzymał za mna na stacji benzynowej spytac sie jaki mam silnik ale sie nie przyznalam (-> brak oznaczeń) niech to bedzie moja slodka tajemnica :naughty:

trzeba było owe A3 odesłać do doktora bo coś gościowi niedomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś wieczorem wracając od dziewczyny wzięła mnie zaczepnie z zaskoczenia (wręcz z partyzanta) na moście na podwójnej ciągłej BMW 5 model E-34 sedan na feldze M-power 17 cali gość jej nie żałował i po szybkiej redukcji z 5 (jadąc około 80) na 3 wcisnąłem but w podłogę i ogień za nim powiem wam że nie było aż tak łatwo go łyknąć dopiero po przeleceniu około 1 KM zacząłem go brać od prędkości około 180 190 km\h gonitwa skończyła się na 220 km\h chłopek oczywiście został z tyłu ale nie daleko 0koło 20 30 metrów gdy ja skręciłem na drogę do siebie zauważyłem że on zawija więc ja awaria i do tyłu... pogadałem z nim chwilę...typek ogólnie spoko tyle że rozmowę zaczął od "co 2,5 TDI nie" a ja mu na to nieeee 1,9 po lekkim koksie... i nastała chwilowa cisza... okazało się że jego to 2,5 benzyna ale zapomniałem zapytać czy 170 czy 193 konie... jak go spotkam gdzieś na mieście to zapytam... także ogólnie mój kombiaczek dalej daje radę... :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu scigalem sie z passatem 1.9 tdi 90 konny ....jechalem w 5 osob a on w 2 i totalne nie mial szans :) co probowal mnie wyprzedzic nawet nie musialem redukowac tylko gaz na 4 i musal rezygnowac :P Takze ploty o tym ze 90 konny tdi objedzie 125 konnego pb sa dla mnine smieszne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Rybitwach:

Moja niunia vs BMW 330D + chips, 0-100 km/h = mój win o jakąś długość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz.

Maggu z A3-clubu widział, potwierdzi jak coś.

\edit

Dodać mogę jeszcze pare killi z przeszłości.

-Audi A3 Skapola z A3-Clubu (ok. 230 kucow i coś 460 niutków) - 0-100 km/h - mój win o ok. długość. Będzie jeszcze na pewno rewanż na lepszej nawierzchni.

-Subaru Impreza WRX (bodajże 225 kuców) - 0-120 km/h - win o ok. 1.5 długości.

-Toyota Celica 1.8 VVT-i, wersja Sport, czy jak jej tam (192 kuce) - 0-130 km/h, win o dobre 5-6 długości (jest filmik, bodajże przez cubra kręcony).

-Honda Civic TypeR (200 kuców) - 0-120 km/h, win o jakieś 3 długości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa program.. Ja myslalem ze to co w profilu.. Zwracam honor.. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stanolem na kresce z swiftem 1.3 gti i za pierwszym podejsciem go zrobilem o dlugosc pol samochodu :) Ale za 2 razem nie bylo tak ciekawe ...1,2 moja ale na 3 juz mnie wyprzedzil ;/ 1:1 ...jeszcze pewnie bedzemy sie scigac takze rozstrzygnie sie wszystko ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...