Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wizytownik- zasada działania


Artur82

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, polecam zajrzeć do książki "Sam naprawiam Audi A4", ale podpowiem:

- najpierw demontujesz plastikową osłonę na kubkiem/awaryjkami/ESP itp.,

- później wyciągasz radio za pomocą wyjmaków,

- patrzysz z góry na wizytownik i ESP - zobaczysz dwa bolce, które trzeba wcisnąć czymś płaskim, dzięki czemu wysuniesz element (jeden jest na ESP, drugi nad kubkiem - po brzegach).

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega napisał powyżej , tylko że u mnie nie trzeba było radia wyciągać :naughty: jak wciśniesz te dwa bolce po brzegach , to może tobie jeszcze , haczyć ta ramka od radia srebrna musisz leciutko , podważyć i wyjdzie :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czekam na odpowiedz

i jak ogarnąłeś temat ? jak nie to pisz pw mam jakies czesci zapasowe to na ile bede w stanie pomoge

osobiscie opanowałem tamt kubków i wizytowników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z wizytownikiem, przestał się zamykać ;(

uchwytkubek.png

Plastik z góry wiem jak ściągnąć szufladkę raczej wyciągnę, chyba że może ktoś wrzucić fotki demontażu?

czego szukać w szufladce? Nagle przestała się zamykać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wyjąłem swój stary wizytownik dziś z auta, wydaje mi się że wszystkie części mam tylko że nie na swoich miejscach przez co nie chodził, może mi ktoś podać jakieś zdjęcia lub wyjaśnić co na jakim miejscu ma być?

Mam taką taśmę (sprężynę) z takim kółkiem (rolką) która wchodzi w tą sprężyne podejrzewam, tylko gdzie ona ma być, w którym miejscu? I jak zaczepiona sprężyna ma być?

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. sprężynkę z plastikiem/rolka montujemy z przodu wizytownika dokładnie po lewej stronie jest miejsce w które należny nasadzić sprezynke.

2. czesc przednia nalezy wsadzic w miejsce osadzenia z tylu jest miejsce na ktore ladne to wejdzie i bedzie zgrywalo jedna calosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepnę się pod temat, wizytownik sam się otworzył podczas jazdy i nie można go już zamknąć, jak go wciskam to od razu się wysuwa. Co mogło się zepsuć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2018 o 17:11, piecia919 napisał:

Witam, podepnę się pod temat, wizytownik sam się otworzył podczas jazdy i nie można go już zamknąć, jak go wciskam to od razu się wysuwa. Co mogło się zepsuć? 

Witam. Mam ten sam problem. Udało Ci sie to naprawic?  Ja obecnie zblokowałem kawalkiem kartki,  zeby nie wyjeżdżał do czasu az sie za to zabiore 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 15.01.2019 o 14:32, Emilianov napisał:

udało wam się od czegos dobrac ta sprezynke bo tez potrzebuje ja wymienic

Raczej ciężko będzie dobrać z czegokolwiek innego, najlepiej szukać wizytownika z anglika i przełożyć.

Element zaznaczony czerwonym kolorem odpowiada za zamykanie się wizytownika/uchwytu na napój, jeżeli się nie zamyka, to trzeba wyciągnąć wizytownik albo uchwyt i sprawdzić czy się nie wyrobił, albo nie wyskoczył z obudowy. 

wizytownik.jpg

Edytowane przez ekks
Zmiana rozmiaru zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2014 o 19:43, mycha1236 napisał:

Tu jest pokazane jak naprawic kubek wizytownik działa bardzo podobnie

Jest bardzo podobnie tylko po lewej stronie bardziej. Ja miałem wyłamany uchwyt sprężyny przewiązałem drucikiem takim jak są nieraz jakieś przewody powiązane od nowych urządzeń to ściągnąć izolacje i użyć spacer.pngFBD66841-5A3B-4B7D-85AF-DEB9ADB492A6.jpeg

Edytowane przez LukaszxxxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...