Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] pytanie o sworznie wahaczy


michal0307

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Zakupilem niedawno komplecik wahaczy,końcówek itp... sworznie tych wahaczy zaskakująco lekko poruszają sie, szczególnie w wahaczach lemfordera ,mówie ze zaskakująco bo kiedys jak mialem jetke to nie moglem takiego sworznia nawet na minimetr ruszyc ,a tu leciutko paluszkiem.... czy to normalne ??? poradzcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kupiles pewnie z allegro za 600zl i niewarto tego zakladac bo za miesiac zaczna stukac :wallbash::a4fan:

kupilem w sklepie 1800 zł ,4 juz wymienilem ,a teraz walcze z końcówką drążka ..wie ktoś może jak ją sie ją wykreca, bo sie namordowalem i ani nie drgnela ,jest jakis chaczyk ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz walcze z końcówką drążka ..wie ktoś może jak ją sie ją wykreca, bo sie namordowalem i ani nie drgnela ,jest jakis chaczyk ??

Jutro będę wiedział czy jest, mam zamiar robić końcówki

Już po robocie

Wymiana końcówki

Nie ma żadnego haka :mysli:, po poluzowaniu nakrętki kontrującej końcówka wykręca się lekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz walcze z końcówką drążka ..wie ktoś może jak ją sie ją wykreca, bo sie namordowalem i ani nie drgnela ,jest jakis chaczyk ??

Jutro będę wiedział czy jest, mam zamiar robić końcówki

Już po robocie

Wymiana końcówki

Nie ma żadnego haka :mysli:, po poluzowaniu nakrętki kontrującej końcówka wykręca się lekko

lekko ??? ja przez rure nie mogłem jej ruszyć ?? czyżby tak sie zapiekła??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie w tą kręciłeś :decayed::polew:

:evil: nie dalem rady ,pomoże chyba tylko palnik .A swoją drogą to auto mialo prawdopodobnie fabryczną zawieche lemfordera z( rocznik wybity 99 z :audi:) w niemczech 150000 .A w polsce wystarczylo 15000 żeby zarżnąć :polew: . kur..a czołg kupić na te polskie drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...