Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kobiety i samochody


Gość rob

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaziu_Wichura

a teraz bardziej smutna strona "kobiet i samochodów"

http://img266.imageshack.us/my.php?image=hpim4369os1.jpg

http://img266.imageshack.us/my.php?image=hpim4371gn6.jpg

Sytuacja dzisiejsza - na mojej ulicy. Jakaś mistrzyni kierownicy pozostawiła pojazd 2 matry od chodnika pomimo tego, że na całej długości uliczki było pełno wolnego miejsca i w miarę rozsądne zaparkowanie wymagało jedynie umiejętności trzymania kierownicy oraz wciskania pedałów - jak widać w tym przypadku dla tej Pani to za duże wymagania. Wspomnę również, że dwie koleżanki postanowiły zapalić sobie papieroska - ich zdrowie, niech robią co chcą - niby nic wielkiego a jednak. Za punkt "przyszlugowej" konwersacji obrały sobie środek ulicy (nie zdążyłem niestety uwiecznić tego na zdjęciu). Nie zwracały uwagi na to, że samochody muszę je "lekkim" łukiem omijać (w tym ja). No bo po co się przesunąć (?!). Po powrocie ich koleżanki odjechały - co prawda z trudnościami ale odjechały (kombinacja wsteczny->ruszyć->1 bieg-> ruszyć -> włączyć się do ruchu - to przecież bardzo skomplikowany manewr).

Jest to pierwsza z brzegu, banalna sytuacja, która mimo wszystko przyprawia mnie o atak nerwa. W mojej opinii taka niedokształcona kobieta-kierowca stwarza większe zagrożenie niż niejeden przekraczający prędkość.

Po raz kolejny niestety uświadomiłem sobie, że kobietom ze wszystkich korelacji z samochodem najlepiej wychodzi to co kolega Rob wkleił.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zestawienia aut i hot girls podobaja mi się :thumbup:

Czy to jakaś sugestia przed zlotem :polew:

kto wie... może być wielka niespodzianka na zlocie ;)

ps. zachowania niektórych kobiet za kierownicą nie można odnosić do wszystkich kobiet kierowców, przecież są też faceci co mają dwie lewe ręce do kierownicy. poprostu trzeba na takie wyjątki zwracać szczególną uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę chyba przesadziliście :bicz::foch:

Po pierwsze trzeba rozróżnić; :>baby za kierownicą i kobiety za kierownicą. Generalnie zgadzam się że jest pełno kobiet które nie umieją jeździć, czyli tzw bab za kierownicą, sama często jak coś nieudolnie jedzie przede mną mówię ,, na 100 % baba, albo dziadek w kapeluszu" i zaraz potem dodaję ,, do garów niemoto a nie za kierownicę", ale zwróćcie uwagę ilu facetów też sobie nie radzi i nie mówię tu o ,, dziadkach kapelusznikach", ale o normalnych młodych chłopaczkach, którzy gubią się w dużych miastach, albo dostają wstrząsów na ruchliwych trasach i to zazwyczaj w sytacji kiedy ich wyprzedza kobieta. I tego najbardziej nierozumiem, czemu w sytacji jak kobieta wyprzedza faceta na trasie to on jest gotowy się zabić, byle ją dogonić, pomimo że zazwyczaj nie potrafi albo nie ma czym

nic sie nie odzywalem, bo wiedzialem Brynia ze sobie poradzisz w tym temacie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyznam: oprócz tego że jestem wieśniakiem, to jeszcze jeżdzę jak baba :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyznam: oprócz tego że jestem wieśniakiem, to jeszcze jeżdzę jak baba :tongue4:

:polew::D:thumbup:

wszystkie kobiety, ktore znam, za kierownica sa zawsze zestresowane i zdezorientowane... nie zmienia to faktu, ze kilka z nich jezdzi dobrze, nawet lepiej od niektorych facetow. przede wszystkim, kobiety nie maja praktyki bo w rodzinach zawsze mezczyzni smigaja i sa uczeni od malych chlopakow a kobiety ucza sie jezdzic, gdy ida na kurs prawa jazdy...

znam kapitalna babke, ktora ma prawko kategorii C a potrafi jezdzic nawet z przyczepami. (ja np nie potrafie cofnac kilkunastometrowym zestawem w brame... :embarrassed: ). a na drodze czesto to ona pogania facetow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo często faceci robię ze swoich kobitek takie jełopy, ,, nie jedź, ja pojadę, bedzie szybciej itp"

A ja wolę jak moja żona kieruje autem kiedy wspólnie podróżujemy, sam ją uczyłem jeździć i wiem na co Ją stać oczywiście w pozytywnym znaczeniu :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

Powiedzmy, że na 10 normalnie jeżdżących facetów trafia się 1 normalnie jeżdżąca kobieta. Taka prawda. Zdecydowana większość kobiet umie jeździć ale w dosłownym tego słowa znaczeniu (z cofaniem już są problemy). Nie jestem szowinistą ani nic z tych rzeczy. Po prostu nie lubię, jak to Brynia określiła "bab", za kierownicą. Takie "baby" powodują realne zagrożenie na ulicy i to jest smutne (np. zapewne one zdały za pierwszym razem egzamin). Powinno się jakieś dodatkowe kryteria wprowadzić przy egzaminowaniu kobiet żeby wykluczyć takie babole.

Nie jestem psyhologiem z wykształcenia i niestety nie potrafię zrozumieć czemu większość kobiet źle sobie radzi za kierownicą, nawet nie wspomnę o praktycznym braku umiejętności szybkiej podejmowania decyzji.

Przepraszam za moje dosyć radyklane i stereotypowe stanowisko w tej kwestii ale niestety miałem zbyt dużo sytuacji na drogach z udziałem "baboli" żeby je zmienić.

Pozdrawiam Zbych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co jak pierwszy raz prowadzilam auto to mialam 10 lat, od malego siedzialam z tata grzebiac przy autach a pozniej z kolegami w garazu, bardzo to lubie. Nie znosze rowniez jak jakas baba slimaczy sie przede mna, szlag jasny mnie wtedy trafia, ja nigdy nie bylam zawalidroga i nie bede...

ale Brynia ma racje mezczyzni nie lubia jak kobieta prowadzi i dlatego one nie maja praktyki..

moja ciocia zrobila prawojazdy, chociaz nie wiem kto jej je dal, po jednej przejazdzce z wujkiem on zabral jej prawojady -> i chwala mu za to... bo pozabijala by wszystkich w Szczecinie... zabila mnie pytaniem: Jak jechalas do nas to wyprzedzalas auta? :shocked: zamurowalo mnie :shocked: moze niegrzecznie ale powiedzialam jej ze nie, przez dwa dni jechalam do Was za traktorem :polew:

to nie jest regula ze kobieta za kolkiem to baba, znam mase dziewczyn ktore jezzdza rewelacyjnie, lepiej od mezczyzn i to nie tylko moja opinia ale kolegow rowniez :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproponowałem taki miły temat aby każdy, ... prawie każdy się zrelaksował, a Wy mi tu piszecie kto jak jeździ :bicz3:

przecież wiadomo, że jeden jeździ lepiej, drugi gorzej i nie ważne, czy sika na stojąco :foch::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
przecież wiadomo, że jeden jeździ lepiej, drugi gorzej i nie ważne, czy sika na stojąco

:polew: :polew: :polew: :polew: buahhaha

to jest dobry wniosek więc koniec wywodów o "babach" i "facetach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproponowałem taki miły temat aby każdy, ... prawie każdy się zrelaksował, a Wy mi tu piszecie kto jak jeździ :bicz3:

przecież wiadomo, że jeden jeździ lepiej, drugi gorzej i nie ważne, czy sika na stojąco :foch::naughty:

Wracamy do tematu KLICK :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...