Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kobiety i samochody


Gość rob

Rekomendowane odpowiedzi

To se pogadajmy a od czasu do czasu może ktoś powrzuci fotki itp.

Generalnie na drodze mam baczenie na kierowców a szczególnie kobiety. To że jedzie wolno mi nie przeszkadza bo w końcu powącha spalinki, no chyba że tarasuje drogę czy lewy pas to spojrze wymownie. Jednak z tego wszystkiego największe zagrożenie sprawiają niezdecydowani kierowcy i tacy z brakiem koordynacji niestety to kobiety mają z tym wielkie probelemy (no nie wszystkie oczywiście). Onośnie tzw. "bab" za kółkiem, w wielu przypadkach chodzi o kobiety pow. 50 ze sporą nadwagą. Poprostu nie potrafią kręcić kierownicą - DOSŁOWNIE !!! - nie wiem w czym mają problem że tusza przeszkadza czy tak trudno zrozumieć, że lżej sie ciągnie kierownice niż ją pcha. Właśnie umięjętność kręcenia kierownicą uważam za najważniejszą sztukę w kierowaniu, spewnością wielu z nas miało przypadki że na zahamowanie było za późno. Oczywiście pozostałe umiejętności muszą współgrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za OT ale Rob gdzie jest taka myjnia? :th:

Bryniu My tak dorabiamy po godzinach pracy na mody do naszych Audiczek, a Wy nawet o tym nie wiecie!! :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia - ale nie kazda na nas stac - mamy wymagania [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2007, 03:51 _________________________________________________

ja też pracuje w tej Myjni Bryniu hehe.. nie poznajesz moich tyłów ? :decayed: :decayed:

juz nie badz taki sexus - tam sa sami zgrabni ,a nie na sterydach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robciu to co pucujecie moje autko w piatek :polew: :polew: :polew:

pomyślimy :cool::D

Niunia zabierz jakiś pejczyk bo to leniwe chłopaki są :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...