Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Przyklejanie odstającej tapicerki deski rozdzielczej


Gość spedyt

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zrobiłem ten zabieg u swojej,wyczepiłem boczki trzeba troszkę podważyć pierwszy zaczep i reszta spokojnie się wypnie następnie tubeczką kropelki lub innego podobnego kleju podsmarować i przytrzymać chwilkę materiał deski.U mnie odstawała jeszcze na całej długości szyby,tu niezbędna jest strzykawka i igła którą wyginamy prawie do 90 stopni i powoli sukcesywnie podklejamy.Ciekawe na jak długo ten zabieg wystarczy.POWODZENIA. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo przydatny temacik dziś też się skusiłem i podkleiłem koło słupków wygląda o niebo lepiej bo już dużo było odklejone a teraz nie ma :) ale później zauważyłem przy dociśnięciu przy szybie że tam też na całej długości jest odklejone miejscami nie za dużo ale jest będę musiał skorzystać z pomysłów kolegów z tą igłą he he :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie miałem odklejone na całej długości i niestety grzanie na szybę szło pod deskę, miałem trochę łatwiejszy dostęp, ponieważ wymieniałem szybę w zeszłym roku. Kleiłem na poliuretanowy klej (PU), stosowany zazwyczaj do klejenia butów z podeszwą kauczukową. Jak narazie trzyma ponad rok i nie widać żeby się miało odkleić. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat stary ale może ktoś mi podpowiedzieć jakiego użyć kleju do podklejenia odstającej tapicerki pod poduszką pasażera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podkleiłem ośmiorniczką i już rok trzyma, nic nie odchodzi, nic nie jest usyfione... Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś odstaje pod szybą, przy słupkach i przy poduszce to wątpię by podkleił to tak żeby to jak ori wyglądało i nie było tego widać, jezeli odkleiło się przy szybie to poszło też i do środka tzn . do środka samochodu i to że się tam podklei zrobi tylko falę a po środku będzie odstawać, wiem to z autiopsji :wallbash: Wymieniłem deskę na inna w super stanie i po sprawie :) Samemu schodzi gdzieś z 3-4 godz. bez pośpiechu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat stary ale pomocny :D u mnie odstaje przy słupkach ... zabiorę się za to na dniach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standard w przedlifcie, jeśli masz możliwość to wymieniaj dechę na poliftową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...