Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swap pompy wtryskowej 11 - Nr OE 038 130 107 J


seba1-2

Rekomendowane odpowiedzi

Na wtryski już ponad tydzień czekam od cowboya, a wyśle mi je dopiero jutro... :slina:

Wkońcu to Quattro nie bedzie mułem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wtryski już ponad tydzień czekam od cowboya, a wyśle mi je dopiero jutro... :slina:

Wkońcu to Quattro nie bedzie mułem :naughty:

Już po powrocie do zwykłej serii kuniów jakoś tak ciężka noga mi się zrobiła.... a tu jeszcze inne graty do zmiany w planach... :kox:

A co ciekawe było buczenie, a teraz nie ma buczenia przy jeździe :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foty041.jpg

oto podstawa stojan pompy

[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 22:36_________________________________________________tylko ten jest do afn a do ahh różni się wielkością otworu [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 22:37_________________________________________________afn o ile dobrze pamiętam ma otwór o średnicy 57mm a pod 11 - 68mm

Seba jak możesz dodaj do swojego opisu:

Numer podstawy Pompy Paliwowej z silnika AHH - 028 130 147 M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do osób, które robiły swapa.

Czy po wywierceniu większego otworu w metalowej osłonie rozrządu nie macie jakiś wkurzających dźwięków?

Niestety u mnie to się pojawiło i mam ochotę coś podłożyć tam, ale boję się, że wypadnie i narobi więcej szkód niż pożytku... Niby wszystko jest przykręcone, a jednak hałasuje...

Filmik poglądowy

sound

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleg

a masz automat czy manual skrzynie ? Jak manual to masz pompę 10 :naughty:

[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:47_________________________________________________Przeczytałem wiele postów na temat silnika AHH i nigdzie nie pisało że tylko automat ma 11 czy aby na pewno jesteś tego pewnien. Przeważnie piszą że to dobry silnik do modów bo ma właśnie w serii 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale nie dzisiaj bo już ciemno :naughty: jak sprawdze to napisze może masz racje :good:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:56_________________________________________________Poszukałem na necie i znalazłem że silniki AHL miały 11 w automacie natomiast AHH miały równiez w manualu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy masz J czy K

Jak masz J to masz 11 jak masz K to 10 :decayed: Zrób fotę i wszystko się wyjaśni a nie będziemy dywagować.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem zamontowana pompa 11 dawka wteyskowa ustawiona auto odpala idealnie lecz nie ma tyle mocy co przed wysadzeniem 11stki muł jak nie wiem co. Co może być przyczyna tego? Wtryski 216. Na vagu mechaników i pokazuje ze jest uszkodzony jakiś czujnik dawki rozruchowej czy jakoś tak ale auto odpala na dotyk . pompa pochodziła z ibizy afn mogą się rusznic ustawienie kabli na kostkach albo cos? Proszę pomozcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w tej ibizie wszystko grało?? bo obstawiam albo pompa albo coś skopałeś z kablami wtyczki przerabiałeś?? dawka i kąt wtrysku sprawdzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem po swapie pompy AHH do AFNa i moge doradzic ze N108 przelozylem zeby wtyczki nie przerabiac a w duzej wtyczce wypielem piny i wlozylem do wtyczki z drugiej pompy numerami tak jak sa na wtyczce i na przewodach ponumerowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pany

A czy ktoś podpowie jak rozebrać te wtyczki żeby móc sobie poprzekładać te kable? Pytam bo nie chce nic połamać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- koło zębate(AHH/ASV/ALH/AGR/AHF) ) z możliwością regulacji kąta wtrysku na "fasolkach" w kole

Witam

Czy mógłby ktoś podrzucić numer/y tych kół oraz nr wtyku 10pin od strony wiązki ??

Dziękuję bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odswieze temat, po latach moze cos sie zmienilo. chcialbym zmienic pompe w afn na 11, ktora o jakich oznaczeniach pasuje bez wiekszych przerobek? ta 038 130 107 J podejdzie bez rzezby z instalacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jakiej łapy pod tą pompe szukać bo na allegro ciężko znaleźć

kupiłem tą pompe

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/356507-pompa-11-alternator-120a-wtryski-afn-110pompa-wspomagania-110bar/?hl=%2Bpompa+%2Bwtryskowa

czy tam trzeba koło zebate wymienić bo piszecie że kąt wtrysku ustawia się na jakiś fasolkach koła i jaka podstawa do niej bo ciezko znależ na allegro o tym numerze 028 130 147 M wszystkie z końcówką B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwon do sprzedajacego z tego co mi wiadomo mial podstawe w cenie pompy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...