Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] [1,8 turbo] problem z układem wydechowym może zatkany?


LUKSKYLOKER

Rekomendowane odpowiedzi

siemka! mały problemik sie pojawił!

autko nie startuje z niskich obrotów i wydaje mi się że mam gdzieś zapchany układ wydechowy! i pytania mam, a mianowicie: czy może wycinał ktoś kata z 1.8 turbo bo jest on strasznie blisko silnika i nikt (żaden fachur) go niechce usunać i co z sądą lambdą?? tzn czy można np rozciąć katalizator i wyciągnąć wkład?? sonda nie zwariuje?? albo czy można w zostawić tylko początek katalizatora gdzie jest sonda i zaraz za sondą dospawc rurkę??

i nastepne pytanie: jak można sprawdzić czy jeden z tlumików jest zapchany po czym to poznać!? jest jakaś metoda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

katalizatorach to masz całą encyklopedię na forum więc może byś łaskawie poszukał? :bicz3:

Nie ma przeciwskazań do usuwania - tyle ci powiem.

Co do sprawdzania tłumików to nie za bardzo jest jak to sprawdzić. Jedyną metodą jest rozprężyć cały układ i się przjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wyrzacanie kata (coś za jego bebechy jeszcze kasy otrzymasz!) proponuje w przystępnej cenie metalowy zamiennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka! mały problemik sie pojawił!

autko nie startuje z niskich obrotów i wydaje mi się że mam gdzieś zapchany układ wydechowy! i pytania mam, a mianowicie: czy może wycinał ktoś kata z 1.8 turbo bo jest on strasznie blisko silnika i nikt (żaden fachur) go niechce usunać i co z sądą lambdą?? tzn czy można np rozciąć katalizator i wyciągnąć wkład?? sonda nie zwariuje?? albo czy można w zostawić tylko początek katalizatora gdzie jest sonda i zaraz za sondą dospawc rurkę??

i nastepne pytanie: jak można sprawdzić czy jeden z tlumików jest zapchany po czym to poznać!? jest jakaś metoda??

Ja miałem taki sam problem samochód nie miał siły pojechałem do mechanika wycia katalizator wstawił rure i jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...