Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] prawa szyba nie opuszcz się automatycznie


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie do posiadaczy B6 z 2 elektrycznymi szybami : Czy w waszych autach też tak jest że lewa szyba automatycznie (po naciśnięciu 2. pozycji w przycisku sterowania podnoszenia i opuszczania szyby) opada i podnosi się a natomiast prawa tylko podnosi się??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po naciśnięciu 2. pozycji w przycisku sterowania podnoszenia i opuszczania szyby

co to jest druga pozycja ? :gwizdanie:

natomiast lewa tylko podnosi się??

chyba prawa chciałeś napisać ?

obie powinny działać podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pomyliło mi się... prawa. no a u mnie prawa tylko podnosi się automatycznie a żeby opuścić do końca muszę trzymać przycisk aż szyba zjedzie do samego dołu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie prawa tylko podnosi się automatycznie a żeby opuścić do końca muszę trzymać przycisk aż szyba zjedzie do samego dołu...

chyba trzeba przytrzymać parę sekund dłużej niz normalnie, wtedy zjedzie do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wy panowie rozróżniacie strony ? lewa i prawa ? :polew:

Buahhahahah przeczytałem ten temat od początku i teraz sam nie wiem czy prawa to lewa czy lewa to prawa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że jak nie zedytuję pierwszego posta to będziecie pisać tylko pierdoły typu która to lewa a która prawa strona więc już go zmieniłem a teraz proszę wypowiadać się na temat mojego postu a nie pisać o pierdołach... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gdzieś na forum wyczytałem że jeżeli został odłączony akumlator to trzeba znowu zaprogramować przyciski przez przyciśnięcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gdzieś na forum wyczytałem że jeżeli został odłączony akumlator to trzeba znowu zaprogramować przyciski przez przyciśnięcie

tak to wiem ale nadal jest tak jak piszę w 1. poście czyli po prostu widzę że tak ma być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cztery szybki i faktycznie aby prawa pasażera zjechala, musze dusic przycisk caly czas. :slina::wallbash: Pozostale trzy dzialaja normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w drodze do domu i ja się pobawiłem....

lewa przód :

jak lekko nacisnę (pierwszy stopień) i puszczę, to opuszcza się tylko trochę

jak mocniej przycisnę (drugi stopień) i puszczę, to szyba schodzi w dół do końca

prawa przód :

jak lekko nacisnę (pierwszy stopień) i puszczę, to opuszcza się tylko trochę

jak mocniej przycisnę (drugi stopień) i puszczę, to szyba schodzi w dół do końca

Taki sam mechanizm jest z podnoszeniem, ale nie pamiętam już dobrze (skupiłem się na otwieraniu) :chytry:

tyłu nie sprawdzałem, bo zapomniałem....

Musicie cuś źle gmerać przy przyciskach ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemas uwierz mi naciskałem już trochę przycisków w życiu... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tymi szybami bo właśnie dzisiaj przestała mi zjeżdżać przednia kierowcy - po wciśnięciu nie leci do końca ale trzeba trzymać. Wszystkie pozostałe działają OK. Do tej pory wszystkie chodziły tak samo - przód i tył .

Nagle niewiem skąd i dlaczego ta jedna nie schodzi automatycznie ! ?

Co jest grane ?

Podejrzewam, że w jakiś sposób elekryka szyb jest programowana i prawdopodobnie nieświadomie coś namieszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...