Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] problem AIR BAG


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj w mojej niuni rok 95 zakładałem lampy II Lift czyli zespoloneValeo soczewki i jak założyłem i później bawiłem się elektryką i oczywiście wszystko się udało tylko usiałem w kostce koło kierownicy kabelki przemienić i teraz jak włączam długie to krutkie też się świecą więc jest ok . Teraz moje pytanie jak zapale samochód to świeci się kontrolka Air Bag i niewiem dla czego po 2 min ona gaśnie wcześniej gasła po 5 sekundach co mogłem źle zrobić ratujcie odłączyłem akumlator jak robiłem przy kostce i niewiem co jest pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie włączyłeś czasem zapłonu mając odpięty licznik? wtedy zostanie zapisany błąd i będą właśnie takie objawy....wg. mnie wystarczy skasować błąd vag'iem i będzie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie włączałem bo aku był odpięty.[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2007, 11:49 _________________________________________________a może wie ktoś czy moge to sam skasować czy musi to specjalist i którą wersją programu mam laptopa interfejs pod USB może ktoś wie i będziemy :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem o to włączenie zapłonu, bo u kuzyna miałem taka sytuacje - robił sobie immo, miał poodpinane zegary, poduchę i przekręcił kluczyk, i dokładnie tak samo kontrolka sie zachowywała-sygnalizowała w ten sposób zapisany błąd poduchy w pamięci zegarów. Wystarczyło wejść w Instruents (kanał 17 z tego co pamiętam), Faults, i wcisnąć Clear:) i po krzyku, kontrolka zaczęła gasnąć od razu. Nie potrzeba żadnej specjalnej wersji programu, czy interfejsu. Stąd ta moja hipoteza, że nic poważnego sie u Ciebie nie dzieje-jakbyś coś poważnego zbroił, to by w ogóle kontrolka nie zgasła. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Mrumi dzisiaj zobacze co i jak może się uda a jak tak to będziemy :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...