Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 04.02.2024r godz.15.30 - parking VIVO Lublin


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

no to jest nas 5... mało jak na lublin maaaało, ale pewnie dlatego że w lublinie pod domem nie mozna było:facepalm:

Sie zbieracie panowie jak francja do wojny. 3 tygodnie temu temat rzucilem, to w lublinie nikogo nie bylo...

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

w końcu zrobilismy spota ale z lublina były tylko 2 osoby:facepalm:

i z tego względu ja sie już nie udzielam na lubelskim bo to bez sensu, każdy krzyczy spot spot spot kiedy kiedy, zaczynamy rzucać terminami(wolna piłka kazdy proponuje) i nagle ja nie moge ja nie moge, nie mam auta, do pracy ide, na wache nie mam, czy coś cokolwiek bzdurnego, teraz był zlot to że tak powiem gdyby nie pastaldo i maras(jak dobrze pamietam) to bysmy mieli na siłe spota puławskiego na wyjeżdzie:thumbdown: i żeby nie było tez pracuje a dojazd pod taki lublin tez czas zabiera:wink:

będe sie dopisywał do listy jak juz będzie ustalone wszystko na konkrecie:hi:

chyba zeby cos z a6 klubem zorganizować, oni się chyba spotykają na MTLu o 18.00 w co drugą niedzielę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Częsc z nas bedzie 3 listopada na torze w Lublinie. Mozna by pojechac wczesniej i zarezerwowac miejsca dla A4 klub, tak jak na przyklad Kowi czy Mrogal na Majovwce robili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam zamiar kupic telefon jakiś jakis dotykowy, tylko jaki ?:)poradzcie cos :)HTC s8, LG swift l5 II, l7 II, lumia, Samsung galaxy itp. :)Czekam na propozyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy o jakiej porze to będzie. Bo jak wiadomo teraz będzie objazdowo cmentarzowo i nie wiem na którą będę spowrotem w LU. ALe jak będę w miare wcześnie to się zjawię. A o której planujecie być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy o jakiej porze to będzie. Bo jak wiadomo teraz będzie objazdowo cmentarzowo i nie wiem na którą będę spowrotem w LU. ALe jak będę w miare wcześnie to się zjawię. A o której planujecie być?

Ja to zależy, pewnie wcześniej żeby zająć miejsca;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z klubu to pewnie będą Ci sami co zawsze, jakieś 4-5osób, a frekwencje dopełni grono LKA:whistling: jak co roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma byc na tym torze?

Plan Imprezy:

9:oo Rozpoczęcie Imprezy - Otwarcie Bram

10:oo Powitanie

11:oo-14:oo jazda Sprawnościowa po Torze w 3 klasach:

- benzyna

- diesel

- maxi,turbo,4x4

15:oo - 15:30 Podsumowanie Wyników

16:00 Ogłoszenie wyników, Wręczenie Pucharów, Nagród i Dyplomów

Od 11 do 15tej Przez Cały dzień będą również trwały konkurencje:

- Najładniejszego Auto Zlotu

- Najładniejszej Felgi Zlotu

*Każdy na bramie dostanie Kupon do głosowania i po wybraniu tych naj, będzie można wrzucić swój kupon do urny, Oczywiście auta z najwyższa ilością głosów zwycięża

Na terenie Toru w Lublinie będzie catering, gdzie będzie można zjeść ciepły posiłek lub napić się kawy lub herbaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...