Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej mam pytanie do Lubelaków z forum dlatego uderzam tu (wątki zawierające moje zapytanie są tak stare, że szkoda odgrzewać kotleta, tu jesteście na bieżąco i mam nadzieję podrzucicie jakieś sugestie:)

Do rzeczy, poszukuję dobrego, uczciwego mechaniora specjalizującego się w Audi i działającego z pasją a nie tylko z chęci zysku (nie chcę też mocno spłynąć przy odbieraniu samochodu;)) Na 100% macie swoich sprawdzonych i liczę, że podzielicie się namiarami:naughty:

Czekam na odp. i dzięki z góry:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie do Lubelaków z forum dlatego uderzam tu (wątki zawierające moje zapytanie są tak stare, że szkoda odgrzewać kotleta, tu jesteście na bieżąco i mam nadzieję podrzucicie jakieś sugestie:)

Do rzeczy, poszukuję dobrego, uczciwego mechaniora specjalizującego się w Audi i działającego z pasją a nie tylko z chęci zysku (nie chcę też mocno spłynąć przy odbieraniu samochodu;)) Na 100% macie swoich sprawdzonych i liczę, że podzielicie się namiarami:naughty:

Czekam na odp. i dzięki z góry:decayed:

Zależy co chcesz robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana filtrów i oleju, prawdopodobne łożysko i mam problem z układem hamulcowym, chciałbym żeby mechanik to sprawdził.

Najbardziej zależy mi na kimś kumatym w sprawie tych hamulców bo coś niepokojącego się dzieje. Olej i filtry to chyba każdy wymieni. Tylko szukam po prostu takiego mechanika ogarniętego w Audi, bardziej na stałe, żebym nie jeździł do dziesięciu tylko do jednego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest ktos w lubelskim kto zaadoptuje licznik do a4 b6 z anglika na europe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuję się ktoś czy w okolicach lublina znajduję się zakład regenerujący odbłyśniki xenonowe?? bo przeszukałem cały internet:decayed: i wychodzi na to, że u nas takiego zakładu nie ma :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuję się ktoś czy w okolicach lublina znajduję się zakład regenerujący odbłyśniki xenonowe?? bo przeszukałem cały internet:decayed: i wychodzi na to, że u nas takiego zakładu nie ma :thumbdown:

Nie ma... jedyna opcja to wysyłka. Kombinuj jakieś dodatkowe 2 sztuki. Ale ja na Twoim miejscu podesłałbym lampy do jednego z forumowych magików i robił BiXenon, nowe soczewki itd. O niebo lepsza jakość światła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie w lubelskim tanio kupię przednia szybe do a4? wymiana mile widziana

rozwaliłem sobie przy zmianie wycieraczek:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuję się ktoś czy w okolicach lublina znajduję się zakład regenerujący odbłyśniki xenonowe?? bo przeszukałem cały internet:decayed: i wychodzi na to, że u nas takiego zakładu nie ma :thumbdown:

Jeśli zdecydujesz się wysłać do regeneracji to mogę pożyczyć soczewki na H7 na ten czas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuję się ktoś czy w okolicach lublina znajduję się zakład regenerujący odbłyśniki xenonowe?? bo przeszukałem cały internet:decayed: i wychodzi na to, że u nas takiego zakładu nie ma :thumbdown:

Jeśli zdecydujesz się wysłać do regeneracji to mogę pożyczyć soczewki na H7 na ten czas :wink:

dzięki wielkie ale zamówiłem już odbłyśniki od Gwerty'ego, jak będą dalej świecić słabo to wtedy wyślę stare do regeneracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miał ktoś styczność z tą kliniką ?

Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zbigniewa Zagórskiego

Mój teść. Miał tam robioną tzn. leczoną zaćmę. Był zachwycony zarowno opika jak i samym zabiegiem.

Do tej poru jest bardzo zadowolony. Przez dobry miesiac po zabiegu opowiadał wszystkim, ze wreszcie dobrze widzi i czuje sie tak jakby dostal nowe zycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miał ktoś styczność z tą kliniką ?

Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zbigniewa Zagórskiego

Mój teść. Miał tam robioną tzn. leczoną zaćmę. Był zachwycony zarowno opika jak i samym zabiegiem.

Do tej poru jest bardzo zadowolony. Przez dobry miesiac po zabiegu opowiadał wszystkim, ze wreszcie dobrze widzi i czuje sie tak jakby dostal nowe zycie.

Ja chcę iść na korektę laserową wzorku i robię rozeznanie poza tym waham się między tym ośrodkiem a kliniką 2000 w katowicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...