Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 04.02.2024r godz.15.30 - parking VIVO Lublin


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

w niedziele jest wyjazd do Bałtowa na integracje klubów,jedzie ktoś ?

a co to za integracja? :mysli:

jak tam wczoraj spot? duzo aut bylo? mialem byc ale nie dalem rady sie dowlec ;) :gwizdanie:

wczorajszy spot zacny,sporo autek i nawet topienie marzanny było :>

do zobaczenia na kolejnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w niedziele jest wyjazd do Bałtowa na integracje klubów,jedzie ktoś ?

a co to za integracja? :mysli:

jak tam wczoraj spot? duzo aut bylo? mialem byc ale nie dalem rady sie dowlec ;) :gwizdanie:

wczorajszy spot zacny,sporo autek i nawet topienie marzanny było :>

do zobaczenia na kolejnych

kiedy nastepny? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele jest wyjazd do Bałtowa na integracje klubów,jedzie ktoś ?

a co to za integracja? :mysli:

jak tam wczoraj spot? duzo aut bylo? mialem byc ale nie dalem rady sie dowlec ;) :gwizdanie:

wczorajszy spot zacny,sporo autek i nawet topienie marzanny było :>

do zobaczenia na kolejnych

kiedy nastepny? :decayed:

Tutaj są zawsze aktualne terminy spocików http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_lubelskie_11_kwietnia_godz_1700_parking_targu_pod_zamkiem-t240.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak Pany który będzie :chytry: ja tam na 90% pewnie sie zjawie, kwestia pogody bo jak bedzie tak jak było w zeszłym roku to dwa razy sie zastanowie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlot jest miesiąc później niż w roku ubiegłym więc nie powinno być stresu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy napiszę do czerwca pracę mgr :polew: A jak napiszę to zależy kiedy mi obronę wymyślą :naughty: Ale wcześniej inna ważna impreza i na nią trzeba się szykować - Deutschland, no nie gelu? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie luźne pytanie z mojej strony.

Kto w Lublinie jeździ na czerwonej taxie z naklejką klubową, bo już parę razy na mieście widziałem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie luźne pytanie z mojej strony.

Kto w Lublinie jeździ na czerwonej taxie z naklejką klubową, bo już parę razy na mieście widziałem ??

Nie mam pojęcia :) Chyba że zelo teraz na taxie jeździ, ale nic się nie chwalił :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy napiszę do czerwca pracę mgr :polew: A jak napiszę to zależy kiedy mi obronę wymyślą :naughty: Ale wcześniej inna ważna impreza i na nią trzeba się szykować - Deutschland, no nie gelu? :cool1:

dokładnie tak :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem na tym forum już jakiś czas, jako sympatyk tez na vaglublin no ale jeszcze nigdy nie byłem na spocie powodów było dużo ,brak czasu zmęczenie,picie , leczenie kaca i takie tam różne hehe :kox:ale myślę się wybrać bo normalnie nie mam z kim sobie pogadać żona mówi że katuje jej ucho że tylko Audi,forum vagcom i piwo heh no i tak sobie pomyślałem że pasja,hobby to jest to i trzeba się wybrać poznać ludzi pogadać itp może jakaś wspólna imrezka a po alko to już całkiem kat :decayed: tylko jak to będzie ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak to będzie ? :kox:

No to będziesz miał okazję i na alko i na poznanie ludzi :) Zapraszamy do Chełma na spota wojewódzkiego którego podpinamy do spota grupy VAG. Będzie dużo ludzi :good: Jak coś sporo samochodów będzie jechało z Lublina kolumną i będzie fajna impreza :good: Kombinuj sobie kierowcę, albo jak chcesz to możesz jechać np. ze mną, bo ja jadę na 100% :) Będzie fajnie, rok temu było super :cool1: Zapraszam do tego tematu -> http://www.a4-klub.pl/smf/lubelskie_agrospot_iii_wojewodzki_spot_chelm_15052010_godz_1700-t57380.1695.html

W tym temacie znajdziesz wszystkie informacje :wink4: Termin co będzie itd. Warto :good: A jak Ci termin nie pasuje to zapraszam w Lublinie są spoty LKA, co dwa tygodznie w niedzielę, lub co tydzień (ale to zależy, trzeba szukać info na forum LKA) w piątek wieczorem, na MCbułce :naughty:

Śmiało my nie będziemy marudzić jak żona :naughty: Z nami można gadać o Audi godzinami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci termin nie pasuje to zapraszam w Lublinie są spoty LKA, co dwa tygodznie w niedzielę, lub co tydzień (ale to zależy, trzeba szukać info na forum LKA) w piątek wieczorem, na MCbułce :naughty

otóż to :>

Śmiało my nie będziemy marudzić jak żona :naughty: Z nami można gadać o Audi godzinami :naughty:

święte słowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do obowiązkowej lektury : http://www.a4-klub.pl/smf/majovwka_2010_2527_czerwca_2010_na_lotnisku_ulez-t125644.0.html

Znajduję się tam link pod którym można zgłosić swoje uczestnictwo na tej imprezie na którą wszystkich w imieniu organizatorów zapraszam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej będziecie mieli gdzie testować fury o ile nie nastawią fotoradarów i ograniczeń prędkości do 70 :naughty::decayed:

Ile to tam km więcej będzie? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej będziecie mieli gdzie testować fury o ile nie nastawią fotoradarów i ograniczeń prędkości do 70 :naughty::decayed:

Ile to tam km więcej będzie? :mysli:

długość obwodnicy 35km :mysli: narazie to ta obwodnica objedzie 3 fotoradary :decayed:zostana bezużyteczne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długość obwodnicy 35km :mysli: narazie to ta obwodnica objedzie 3 fotoradary :decayed:zostana bezużyteczne :decayed:

A ten sam odcinek jadąc starą drogą przez miasto to ile ma km? :mysli: Bo ta obwodnica dość solidnie wyjeb@na w pola :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długość obwodnicy 35km :mysli: narazie to ta obwodnica objedzie 3 fotoradary :decayed:zostana bezużyteczne :decayed:

A ten sam odcinek jadąc starą drogą przez miasto to ile ma km? :mysli: Bo ta obwodnica dość solidnie wyjeb@na w pola :decayed:

Nie wiem ile ma ale pewnie dojdzie z 5+km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam luźne z innej beczki

czy A4-klub kiedykolwiek spotyka się w Lublinie bez LKA??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...