Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 04.02.2024r godz.15.30 - parking VIVO Lublin


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy jakiś spot wojewódzki? :naughty:

ło wyskoczył... :naughty: organizuj to będzie :tongue4:

kuźwa jakie lenie :tongue4: wbijemy do LKA na krzywy ryj :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kuźwa jakie lenie :tongue4: wbijemy do LKA na krzywy ryj :polew:

Ja w Lublinie praktycznie nie bywam ostatnio :wink4: więc ciężki temat z jakimkolwiek spotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam

ja niestety tylko w Zamosciu na spotach bywam

szkoda ze w Lublinie tylko spoty z lka ja bym chetnie na spot a4 sie wybrał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie zakładać wątek spoty A4 w Lublinie, moze jakaś prężna grupa sie rozwinie, u nas w małej miescinie jak sie wszystko zgada to powinno być ponad 10 fur obklejonych logiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak chyba będzie trzeba zrobić.

Prezes bierze udział spotach LKA??

Są chętni na taki spocik?? Wolice na tygodniu czy weekend??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes na spoty LKA nie wpada. Był kiedyś na spocie wojewódzkim A4 w Lublinie i na torze razem z LKA. A tak to można go tylko spotkać pod osiedlowym marketem Aldikiem na pewnym osiedlu albo pod garażami, albo jak udaje że robi zakupy w e'leclercu :decayed: A tak to się chowa gdzieś w tym Lublinie :decayed:

No to niech ktoś myśli o tych spotach w LU kiedyś się wybiorę :wink4: Bo ja teraz to baaardzo okazyjnie w LU jestem. Najbliższa okazja to 26-27 listopad i 29 listopad :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo

to może zrobimy u Prezesa na osiedlu :P żeby nie musiał się fatygować a i ja bym miał pod nosem :D

a tak na serio to możemy w tych terminach myśleć :)

jak ktoś zainteresowany to niech się odezwie i założymy nowy wątek

w Zamościu w ubiegłą niedzielę udało nam się zebrać spotkanie nie było za długie ale zawsze :) i aż wstyd żeby w Lublinie tak ciężko szło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to 26/27 jestem ale popołudnie 26 i noc 26/27 alkoholizuje sie :D więc jeśli komuś pasi to 27 godziny lekko popołudniowe może już będę mógł prowadzić :decayed: Albo 29 tylko wtedy też może mi wyskoczyć alkoholizowanie bo mam nadzieję będzie okazja :decayed: Więc nie wiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbiegając od tematu: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101119/ZAMOSC/229010634

tylko nie widać, albo ja nie widzę czy a4 czy a6 może ktoś z klubu ?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chętniej to bym się wybrał na takiego bardziej alkoholowego spota bo i człowiek bardziej rozmowny się robi a jak się ludzie nie znają dobrze to różnie z tym bywa tu na forum to inaczej śmialej każdy coś może napisać, fajnie by było jakieś ognisko jedno lub kilku dniowe na długim weekedzie czy coś na jakimś plenerze może grill i browarek lub oczywiście co kto woli teraz nad zalewem np nie trzeba płacić za wjazd fajna miejscówka ostatnio foty robiłem auta właśnie tam i fajna okolica nawet więc może jak by się więcej chętnych zebrało to chociaż taki mały spocik właśnie tam mogę zaproponować kiedyś podobno tam mały spocik był ale zaledwie kilka osób było coś tak wyczytałem więc jak kto woli, u mnie tylko weekendy wchodzą w grę w soboty zawsze coś dłubie w aucie więc może niedziela ? , chyba że bez aut to alkoholowy spot przy grilu heheh

pozdro :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będą aczwórki na spocie to i ja mogę przyjechać :cool1: i pewnie ludzie z ekipy też wpadną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin248 był spocik lekko podchodzący pod to co proponujesz. Tylko on był w Chełmie nad zalewem czy czymś takim. I było git. Teraz nie ma warunków - zimno :decayed: chyba że chcecie czekać do wiosny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin248 był spocik lekko podchodzący pod to co proponujesz. Tylko on był w Chełmie nad zalewem czy czymś takim. I było git. Teraz nie ma warunków - zimno :decayed: chyba że chcecie czekać do wiosny :wink4:

to może mając na uwadze tradycję i kukurynowy :banan3: ruch zaproponuję spocik pod...............uwaga............ Tesco Orkana :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zagwarantujesz dobre chętne kukuryny to jestem za :naughty:

to już rodowici Lublinianie winni zapewnić kazdy weźmie do a4 po jdenej o łogień :rolleyes::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...