Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 04.02.2024r godz.15.30 - parking VIVO Lublin


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję dobrego blacharza-lakiernika w Lublinie lub okolicy. Oczywiście żeby nie zdarł ze mnie ostatniej złotówki bo tacy tez są :decayed:

Miałem mało przyjemny incydent i muszę dać samochód do zrobienia.

dzwon podstawą tuningu :kox: body RS czy S, ostatecznie polift? :decayed: nic poważnego? Ja mogę polecić w Radzyniu... W LU nie znam, pytaj prezesa.

Ja mam polifta ;) A6 skasowałem :wink:

Miałem bliskie spotkanie ze znakiem drogowym. Jakby to było 10m dalej to wpadłbym w zaspe i nic by sie nie stało a tak rozwaliłem przedni błotnik, i tylni i delikatnie progiem przejechało. Do tego zgiął się wahacz banan ale po wymienie zawieszenie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam może ktoś się orientuje bo w moim nowym miejscu pracy parkuje A4B6 czarne kombi podwójny wydech chyba 1.8T na lubelskich blachach nie pamiętam teraz dokładnego numeru a miejsce pracy to OSS SG w Lubaniu dolnośląskie.

gdyby kolega tu zaglądał to ja parkuje za budynkiem internatu A4 b6 wersja US sedan ;) RSA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos jest mi w stanie powiedzieć jakie przełożenie ma skrzynia DWR z Quattro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może ktoś się orientuje bo w moim nowym miejscu pracy parkuje A4B6 czarne kombi podwójny wydech chyba 1.8T na lubelskich blachach nie pamiętam teraz dokładnego numeru a miejsce pracy to OSS SG w Lubaniu dolnośląskie.

gdyby kolega tu zaglądał to ja parkuje za budynkiem internatu A4 b6 wersja US sedan ;) RSA

elmo814

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam fanów audi z Lubelszczyzny :decayed: Od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem a4 i użytkownikiem forum. Mamy w Lublinie jakieś spoty? Chętnie bym się gdzieś pokazał ;). Do zobaczenia na drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem czy tu moge pytać .. gdzie w LBN lub okolicy zrobie test na obecnosc spalin w płynie chłodniczym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję osoby która posiada kabel do Audi A4 B7 2005 1,9tdi by podłączyć się do każdej grupy Vaga, mam taki zwykły ale nie mogę wejść do Airbaga i innych grup.

Dobrze by było gdyby ktoś był w tym temacie obeznany by sprawdzić auto jak się sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję osoby która posiada kabel do Audi A4 B7 2005 1,9tdi by podłączyć się do każdej grupy Vaga, mam taki zwykły ale nie mogę wejść do Airbaga i innych grup.

Dobrze by było gdyby ktoś był w tym temacie obeznany by sprawdzić auto jak się sprawuje.

Znalazłeś już Kogoś z kabelkiem? Jeśli nie to mogę pomoc, mam vcds-a, ale koło środy lub czwartku miałbym czas dopiero. Jakby co to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję osoby która posiada kabel do Audi A4 B7 2005 1,9tdi by podłączyć się do każdej grupy Vaga, mam taki zwykły ale nie mogę wejść do Airbaga i innych grup.

Dobrze by było gdyby ktoś był w tym temacie obeznany by sprawdzić auto jak się sprawuje.

Znalazłeś już Kogoś z kabelkiem? Jeśli nie to mogę pomoc, mam vcds-a, ale koło środy lub czwartku miałbym czas dopiero. Jakby co to pisz.

Nnie potrzebuje już odczytałem błędy jeśli znasz sie na tym i mógłbyś pomoc w rozwiązaniu to zapraszam do mojego watku http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/blad-01d6-04c1-0533-0534-0538-prosze-pomoc-321719/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym niestety gorzej, nie bardzo mam czas na zagłębianie się w tym temacie, a na szczęście moja audiczka jak narazie mnie nie zmusza do tego.

Ale jak będziesz w przyszłości potrzebował do czegoś vcds-a to pisz, najlepiej na pw, bo nie zawsze przeglądam całe forum.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro od chłopaków z Iłży dla właściciela czarnej B6 na białych alu 18 nr. rej. LRY... która stała na najwyższym parkingu Galerii Słonecznej w Radomiu dzisiejszego dnia :wink: stałem swoją B5 parę miejsc dalej w tym samym wierszu parkingu :grin:

Niemogliśmy się napatrzec na to cacko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro od chłopaków z Iłży dla właściciela czarnej B6 na białych alu 18 nr. rej. LRY... która stała na najwyższym parkingu Galerii Słonecznej w Radomiu dzisiejszego dnia :wink: stałem swoją B5 parę miejsc dalej w tym samym wierszu parkingu :grin:

Niemogliśmy się napatrzec na to cacko :decayed:

Zgadza się - to moje audi.

Nie byłeś na rozpoczęciu sezonu radomskiej motoryzacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny?

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ----------

Jak srebrny to Misza86 pewnie:naughty:

http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/b5-afn-srebrny-afn-pewnie-niektorym-znany-;-284246/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...