Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

co do pogody to jakby padało to pewnie olimp zostanie. a ten sektor F to w cieniu chociaż? bo na słońcu się męczyć to tez lipa, a pewnie będzie upał.

było przyjechać w tą niedziele to byś zobaczył co to znaczy upał, zanim odkryliśmy sektor w cieniu to lekką godzinkę staliśmy na słońcu z temp. 32 stopni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


zanim odkryliśmy sektor w cieniu to lekką godzinkę staliśmy na słońcu z temp. 32 stopni

Faktycznie troszkę grzało :grin:

piekny_opalony_chlopak_2014-01-28_20-09-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie +28 to upał, a od kiedy noszę dodatkowych parę kg to już w ogóle tragedia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe dobre

Mam do was pytanie znajomy szuka audi a3 na sprzedaż może coś pomożecie albo peugeota 206 czekam na forum z gury dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok galerii Orkana, Berlingo się spaliło :kwasny:

029.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale upalił :D jak będę czasowy to znowu się pojawię.

Edytowane przez BlackHorse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w komentarzach pisał, że to procedura wypalania dpf-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niestety od niedawna mieszkam w Lublinie i jeszcze nie jestem zorientowany. Gdzie w Lublinie znajdę najtańszy sklep motoryzacyjny gdzie zaopatrze się w płyny eksploatacyjne wszystkie i wszelkie filtry? :) czy może jakiś sklep internetowy polecacie?

A to auto z "wypalanym DPF" widziałem dziś na żywo w trakcie operacji, musze przyznać że palące się auto wygląda na żywo dużo atrakcyjniej niż na filmach [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intercars, niedziałek, gordon wszystko miesci sie na bursakach tam sklepy i warsztaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam też, http://www.autochemia24.pl- ul. Chemiczna 19
Niekiedy też można tam coś ciekawego wychaczyć :)

Edytowane przez M@rcinLBN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie niestety od niedawna mieszkam w Lublinie i jeszcze nie jestem zorientowany. Gdzie w Lublinie znajdę najtańszy sklep motoryzacyjny gdzie zaopatrze się w płyny eksploatacyjne wszystkie i wszelkie filtry? czy może jakiś sklep internetowy polecacie?

Damian jak chcesz to się umówimy i podskoczymy do IC lub Niedziałka to kupię Ci wszystko z maksymalnym rabatem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oleje i różne płyny w hurtowni na Chemicznej, o lie pamiętam to 7

lub zobacz temat z ogłoszeniami komercyjnymi i pisz do dzika czy wandeja

Edytowane przez Trzesio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, gdzie w Lublinie najlepiej zdiagnozować i zregenerować turbinkę? Ktoś robił regenerację w Ream-Poland? Ogólnie mam problem opisany w temacie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/322620-poczatki-wytarcia-walka-20-tdi-bpw-film/#entry4522673 Może ktoś podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem regenerację swojej K24 do 1.8T w Ream-Poland ze 3 lata temu i do tej pory chodzi dmuchając 1.5 bara. Jednak żeby nie było tak kolorowo to od początku po założeniu zdarza się jej puścić olej uszczelnieniem strony gorącej. ( czasami wygląda to tak jak bym rozpalił ognisko pod autem ) Objaw jest tylko i wyłącznie na biegu jałowym i nie zawsze. Jak zadzwoniłem w tej sprawie do nich to usłyszałem starą śpiewkę że to pewnie wina silnika lub nieprawidłowego montażu... itp Ogólnie stwierdziłem że nie ma sensu jej wyciągać tym bardziej przy takim podejściu warsztatu który zrobił regenerację. Postanowiłem jeździć aż się rozleci a rozlecieć się nie chce :grin:

Edytowane przez Pawel_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ktoś robił regenerację w Ream-Poland?

Tak. Skończyło się na dwóch demontażach turbiny i zwrocie kasy za regenerację bo auto dymiło na biało. Wsadziłem używkę w dobrym stanie i śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym się pojawił w którąś niedzielę na spocie jeśli mnie przyjmiecie :lol: tylko trochę czasu ostatnio brakuje w weekendy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...