Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

najbardziej to tam jest leszcz :grin: ja na suma i szczupaka będę polował przez wakacje na nockach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak może niektórzy wiedzą poszukuję B6.Może ktoś coś wie na temat tego auta?Mógłby zerknąć itp?

http://otomoto.pl/of...e-ID6y6E0D.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak może niektórzy wiedzą poszukuję B6.Może ktoś coś wie na temat tego auta?Mógłby zerknąć itp?

http://otomoto.pl/of...e-ID6y6E0D.html

na pewno nie jest to wersja S-line - typowa "gra słów" handlarzy ;)

Jeśli szukasz klekota to ze swojej strony mogę zaproponować S'kę znajomego - gdyby tak długo nie zwlekał ze sprzedażą jej mi, to sam dziś bym nią jeździł : no ale wyszło jak wyszło :cool1:

http://olx.pl/oferta/audi-a4-b6-avant-1-9-tdi-130km-2004-r-wersja-s-line-CID5-ID9QWXl.html#e4a008dbf7

Edytowane przez M@rcinLBN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klekot a auto z linku to chyba wiadomo co szukam :wink: .Z tym ocenianiem s-line też bym był ostrożny.Ostatnio u mnie oglądałem i jako tako też nie był a w książce i wlepce E4J jak byk :) .Też szwajcar z prawdziwym niskim przebiegiem.Nie wziąłem tylko dlatego,że najzwyczajniej w świecie był za drogi dla mnie i nie łapał się w budżet ze startówką itp.Dlatego szukam dalej i tego u was teraz wypatrzyłem.I z tego co widzę to nie handlarz a prywatny po blachach choćby :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ten to na bank nie ma s-line. musiałby być nieźle walony żeby ktoś z s-line zrobił coś takiego. brak zderzaków, siedzeń, kierownica chyba nie jest pikowana i gałka. tak więc ani wewnętrzny ani zewnętrzny to to nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sline robią te listwy na drzwiach i koła :decayed: .A poważnie to mnie interesuje co to jest naprawdę warte bo nie wygląda źle i jego wyposażenie więc jakby ktoś mógł na to zerknąć na żywo byłoby fajnie.Myślę,że jak jest dobry w miarę to w weekend pójdzie i znowu nici :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak może niektórzy wiedzą poszukuję B6.Może ktoś coś wie na temat tego auta?Mógłby zerknąć itp?

http://otomoto.pl/of...e-ID6y6E0D.html

kolego silnik 3.0v6 fajny silnik a xotego ładnie wyposażone pojedzi zobacz co jest warte

Ale faktycznie z tym Slain to przesadził

Może pojadę w poniedziałek pojadę to ci na niego lukne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zewnętrznego sline to ma tylko listwy drzwiowe (pytanie czy ori czy podróbka z laminatu lub pianki pur), poza tym kompletne nic

jeśli chodzi o środek to jest fajny bez względu na to czy to ori sline czy nie, niech ci wyślę zdjęcie wlepki i będzie wszystko jasne

a tak poza tym to jest właściwy dział na forum do oceniania aut i prośby o ewentualne sprawdzenie przed kupnem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy robił ktoś modyfikacje mapy albo wycięcie DPFa w filmie remap24 w Lublinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak poza tym to jest właściwy dział na forum do oceniania aut i prośby o ewentualne sprawdzenie przed kupnem

przecież w tym temacie można gadać o wielu sprawach i gdzie ma chłop szukać pomocy w sprawie auta z lbn jak nie wśród kolegów z lublina? ;) ja Mirkowi powiedziałem na PW żeby tutaj napisał bo mu obiecałem, że sprawdzę mu auto jak będzie miał coś w lbn do obejrzenia, ale teraz jestem za***any robotą i nie bardzo mam jak udać się na oględziny :( ale jak wy nie dacie rady to coś postaram się wymyślić.

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy robił ktoś modyfikacje mapy albo wycięcie DPFa w filmie remap24 w Lublinie?

Podstawowe pytanie, mają hamownie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież w tym temacie można gadać o wielu sprawach i gdzie ma chłop szukać pomocy w sprawie auta z lbn jak nie wśród kolegów z lublina?

spoko, bez spiny :) nie zmienia to faktu, że jest właściwy dział do tego i nie wszyscy z lublina zaglądają tutaj, tam też warto założyć temacik bo może już ktoś szukający auta z Lubelskiego oglądał już ten egzemplarz

Edytowane przez tazman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też słyszałem, że są nad zalewem. na co złowiłeś? duży był? przypadkowa zdobycz czy polowałeś na niego?

Na czerwonego robaka, pełne zaskoczenie/przypadek :) Miał ok: 80 cm. Jak na razie nie udało mi się drugi raz złowić węgorza na tym akwenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakąś miejscówkę w okolicach Lublina albo podesłać namiary na kogoś, kto potrafiłby włączyć u mnie "dzienne" w długich?

Mam czujnik zmierzchu, przełącznik z trybem "Auto" , dwa przełączniki obok to ustawienie wysokości świateł i coming home(w niektórych egzemplarzach widziałem tam opcję DRL)
Lampy H7 zwykłe bez xenonu /soczewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...