Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio spot mi nie wypalił:facepalm: ale zakończenia sezonu nie odpuszczam:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest nas 5... mało jak na lublin maaaało, ale pewnie dlatego że w lublinie pod domem nie mozna było:facepalm:

Sie zbieracie panowie jak francja do wojny. 3 tygodnie temu temat rzucilem, to w lublinie nikogo nie bylo...

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest nas 5... mało jak na lublin maaaało, ale pewnie dlatego że w lublinie pod domem nie mozna było:facepalm:

Sie zbieracie panowie jak francja do wojny. 3 tygodnie temu temat rzucilem, to w lublinie nikogo nie bylo...

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

w końcu zrobilismy spota ale z lublina były tylko 2 osoby:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im większy zlot (nie mylić ze spotem) tym ludzi mniej - za daleko. Na zloty jeździ stała załoga:grin: 4-5 osobowa, częściowo różowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im większy zlot (nie mylić ze spotem) tym ludzi mniej - za daleko. Na zloty jeździ stała załoga:grin: 4-5 osobowa, częściowo różowa.

Nie każdy ma czas, nie każdy kase na takie wypady jak Bukowina itp :decayed: Dlatego jeżdzą tam wybrańcy którzy nie muszą liczyć od pierwszego do pierwszego. No a na lokalnych to i ludzi łatwiej zgadać i taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, na Bukowinę musisz tysiaka liczyć. Miejscówka i cała reszta ekstra. Ale klimat jest taki sobie. Niechęć do BT nie jest zaskoczeniem. Za to klimat na mniejszych zlotach typu A4 OEM+ czy Majóvwka jest ekstra, koszty nie za wysokie a z lubelskiego A4 jak na lekarstwo. Ale nikt przecież nikogo na siłę ciągnąć nie będzie:wink:

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

A tym bardziej kto robi w srodku tygodnia :doh:niektorzy pracuja poza lbn :wink:

A jeszcze inni wyjeżdżają z Lublina na weekend. Dlatego jestem zdania, że najlepsza integracja jest na zlotach bo poznaje się najwięcej osób a później te znajomości można kontynuować jako spoty lokalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest nas 5... mało jak na lublin maaaało, ale pewnie dlatego że w lublinie pod domem nie mozna było:facepalm:

Sie zbieracie panowie jak francja do wojny. 3 tygodnie temu temat rzucilem, to w lublinie nikogo nie bylo...

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

w końcu zrobilismy spota ale z lublina były tylko 2 osoby:facepalm:

i z tego względu ja sie już nie udzielam na lubelskim bo to bez sensu, każdy krzyczy spot spot spot kiedy kiedy, zaczynamy rzucać terminami(wolna piłka kazdy proponuje) i nagle ja nie moge ja nie moge, nie mam auta, do pracy ide, na wache nie mam, czy coś cokolwiek bzdurnego, teraz był zlot to że tak powiem gdyby nie pastaldo i maras(jak dobrze pamietam) to bysmy mieli na siłe spota puławskiego na wyjeżdzie:thumbdown: i żeby nie było tez pracuje a dojazd pod taki lublin tez czas zabiera:wink:

będe sie dopisywał do listy jak juz będzie ustalone wszystko na konkrecie:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...