Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 04.02.2024r godz.15.30 - parking VIVO Lublin


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt co do fajerwerek to najlepiej wyglądają te w odbiciu od maski :decayed:

W porównaniu do innych lat to malawo bylo samochodów. Pamiętam raz było 2 rzędy żeby się wszyscy zmieścili :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Panowie zna ktoś z Was to miejsce pod kątem letniego urlopu bo to chyba wasze okolice ...

http://www.resortpiaseczno.pl/

Moze ktoś był tam i coś powie na ten temat.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezioro jak jezioro, a ośrodka nie znam... byłem nad tym jeziorem 6-7 lat temu :decayed: było nawet spoko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezioro jak jezioro, a ośrodka nie znam... byłem nad tym jeziorem 6-7 lat temu :decayed: było nawet spoko :decayed:

Spoko bardziej chodziło mi o ośrodek ale dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeziorko spoko :) czyste i czysto do okoła :) w hotelu nie byłem ale jeziorko spoko :) sprzęt wodny może jestes najnowszy ale daje rade :) kajaki, rowerki :) po lesie mozna po spacerować z dala od cywilizacji :D tam jest nie duża wieś i troche domków i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś z Lublina posiada kabel VCDS potrzebuje jedną rzecz sprawdzić ponieważ nie mogę uruchomić doświetlania zakrętów w B8 i jaki ktoś ma program ponieważ działając na 10.6.3 nie widzi jednej rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tereny sie zapowiadaja ciekawie a pytam o ośrodek bo bardzo fajne ceny ale tez opinie na necie srednie ale wiadomo jak to z opiniami od uj wie kogo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, poszukuję kogoś kto posiada kabelek VAG TACHO, potrzebuję odczytać kod pin immo, pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obił mi się kiedyś o oczy w tym wątku temat maglownicy ale nie mogę tego odnaleźć. Gdzie zrobić cieknący magiel, żeby wyciągnęli naprawili i zamontowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obił mi się kiedyś o oczy w tym wątku temat maglownicy ale nie mogę tego odnaleźć. Gdzie zrobić cieknący magiel, żeby wyciągnęli naprawili i zamontowali?

W Płouszowicach jest bardzo dobry zakład. Mi tam robilili pompę ale regenerują też magle.

Wiele osób poleca ich i ja równiez bo dobrze robia i dają gwarancje na robote.

Ato-Auto Andrzej Siwiec, Płouszowice | regiofirma.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję wyciągnąć PIN IMO lub zakodować kluczyk, proszę o pomoc bo byłem już u wielu w LBN i nici :/ Audi A4 B6 2.0 130 ALT benzyna 2000r. modelowo 2001.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientujecie sie panowie czy gdzies w woj. lubelskim mozna wypozyczyc box dachowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientujecie sie panowie czy gdzies w woj. lubelskim mozna wypozyczyc box dachowy ?

pakujesz się na powrót...? :naughty:

---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

obił mi się kiedyś o oczy w tym wątku temat maglownicy ale nie mogę tego odnaleźć. Gdzie zrobić cieknący magiel, żeby wyciągnęli naprawili i zamontowali?

w lubelskim ogólnie lipa z tym tematem. wiem, że gros ludzi z LZ wysyła swoje magle chyba gdzieś na śląsk

powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie czysto teoretyczne pytanie:)

Chodzi o to ze do vaga ludzie kupuja netbooki albo wykorzystuja laptopy a nie lepiej jest np. tablet ?

Jest mniejszy poręczniejszy :)Chyba ze vag nie chodzi na androidzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję dobrego blacharza-lakiernika w Lublinie lub okolicy. Oczywiście żeby nie zdarł ze mnie ostatniej złotówki bo tacy tez są :decayed:

Miałem mało przyjemny incydent i muszę dać samochód do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję dobrego blacharza-lakiernika w Lublinie lub okolicy. Oczywiście żeby nie zdarł ze mnie ostatniej złotówki bo tacy tez są :decayed:

Miałem mało przyjemny incydent i muszę dać samochód do zrobienia.

dzwon podstawą tuningu :kox: body RS czy S, ostatecznie polift? :decayed: nic poważnego? Ja mogę polecić w Radzyniu... W LU nie znam, pytaj prezesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...