Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Na LKAudi nic nie ma o WOŚPie jak na razie.

A mógłbyś zapytać gdzieś tam czy ktoś coś ogarnia w tym temacie? Czy coś wiedzą? Bo z tego co wiem WOŚP chyba za tydzień :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kupie sprezyny TYŁ 1BE Quattro Avant rok 96 1.8T albo niech ktos podpowie gdzie mozna kupic w lublinie moze ktos zna wymiary oznaczenia itp bede wdzieczny za pomoc bo moja jedna pekla a samochod potrzebny na dojazd do pracy znalazlem monroe 353 wysokosci i 11.5 srednica drutu ale nie wiem czy pasuja kupie pilnie jak ktos ma tel 519468436

Przerabiałem ten temat i teraz żałuje, że nie zrobiłem tak jak zaraz Ci napisze...

Jakiś czas temu też odłamał mi się kawałek z jedej z tylnych springów. Wtedy kupiłem w ASO za ~800 kpl. ori sprężyn na tył 1BE.

Teraz już wiem za ten szmal powinienem kupić zestaw na obie osie od Pro-Kit Eibach'a.

I właśnie tak proponuję Ci zrobić.

Pro-Kit to dodatkowe 20mm w dół, lepsze trzymanie w łuku i mniej nurkowania przy heblowaniu.

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na LKAudi nic nie ma o WOŚPie jak na razie.

A mógłbyś zapytać gdzieś tam czy ktoś coś ogarnia w tym temacie? Czy coś wiedzą? Bo z tego co wiem WOŚP chyba za tydzień :facepalm::decayed:

W skrócie z dyskusji jaką przeprowadzili w jakimś tam temacie: Jak będzie 100 aut to się odbędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie z dyskusji jaką przeprowadzili w jakimś tam temacie: Jak będzie 100 aut to się odbędzie

Czyli mam jechać w ciemno? :doh: masakra... A kiedy ta dyskusja była? Rozreklamowali gdzieś inicjatywę? Czy miejscowi podjadą zobaczą że nie ma 100 aut i się rozjadą? Ale by mnie wkurzyli... Jak mam jechać 170 km w jedną stronę żeby zobaczyć ile jest aut to ja dziękuję :kwasny:

Czyli brak jakiejkolwiek organizacji? Poinformowali policję? Mają zgodę od miasta na organizację? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem im, żeby napisali tutaj na forum jak oni to widzą, czy wypali, czy nie.

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ----------

Pozwolę sobie zacytować z tamtego forum:

Od 6 blokujemy wjazd i robimy serducho, wiec piszcie na forach i zapraszajcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają pozwolenie od miasta? Policja poinformowana? Czy samowolka... Napisz im niech na facebooku zrobią wydarzenie, szybciej poleci temat :wink:

Ja wstępnie jadę, plus moja była A4 (kumpel już pytał), plus kolejna A4 z moich okolic więc jest już nas 3 :decayed: Doleci mrogal, doleci armi z agnieszką, pastaldo, no i Ty pawelwor? To już jest 7 furek :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[h=3]Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 12 styczeń 2014[/h] icon_post_target_unread.gifprzez mor4z » niedziela, 5 sty 2014, 23:06

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2014

Witam, w tym roku również zrobimy ŚWIATEŁKO DO NIEBA z okazji VII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Chcesz pomóc? Daj znać napewno się odedzwiemy!

Będziemy już od 6 rano obstawiać plac i czekać na wszystkich!

Zapraszamy wszystkich posiadaczy aut z grupy VAG!!

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

Podejrzewam, że przejazdu przez miasto nie będzie ale spot i serduszko na placu zamkowym jak najbardziej:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale można się przejechać :wink: Pójdziemy na stare miasto na jakąś pizzę, posiedzimy, pogadamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale można się przejechać :wink: Pójdziemy na stare miasto na jakąś pizzę, posiedzimy, pogadamy :wink:
Ty wiesz ze ja zawsze chetnie opierdole cos na cieplo :grin::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale można się przejechać :wink: Pójdziemy na stare miasto na jakąś pizzę, posiedzimy, pogadamy :wink:
Ty wiesz ze ja zawsze chetnie opierdole cos na cieplo :grin::decayed:

Kup se na wynos wieśmaca w LC :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której w niedzielę chcecie być? żeby jakoś za bardzo się nie szukać po placu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że aut nie bedzie tyle, ze trzeba bedzie sie szukac. Pewnie w okolicach 12 ale to zalezy od programu "imprezy" o ile taki będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie w tym roku na 100% nie będzie:hi:auto idzie do lakiernika, mam czas do 15ego by zrobić temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że aut nie bedzie tyle, ze trzeba bedzie sie szukac. Pewnie w okolicach 12 ale to zalezy od programu "imprezy" o ile taki będzie.

No właśnie też mnie to ciekawi. Zawsze 12 to był przejazd przez miasto, tym razem może tego nie być... Więc trudno powiedzieć... Ale pewnie koło 12 to tak odpowiednio. Jeszcze się zgadamy bliżej niedzieli :wink:

A Kowi jak zwykle ma wymówkę :whistling: tiguanem byś przyjechał leszczu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie wiadomosci z LKA:

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2014

Witam, w tym roku również zrobimy ŚWIATEŁKO DO NIEBA z okazji VII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Będziemy już od 6 rano obstawiać plac i czekać na wszystkich!

Zapraszamy wszystkich posiadaczy aut z grupy VAG!!

Ubiegły rok

Filmik z 2012

5th 'Swiatelko do Nieba' by VAGLublin & LKAudi on Vimeo

Filmik trailer z 2010

Filimki z ubiegłych lat

2009

2011

Zdjęcia z ubiegłych lat:

https://plus.google.com/photos/108022789227620311199/albums/5833751514853435841?authkey=CKnzlpSZztKFzQE&banner=pwa&gpsrc=pwrd1

deea3d56abfae14amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajuDJ nie:-) mow ze jest na tym forum? :facepalm:

spoko, znany i olewany za swoja głupote:wink: jego najciekawszy dział zakup kontrolowany jest zablokowany bo za dobrą maił skode w konfrontacji z wszystkimi innymi ofertami:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi coś ostatnio przekręcasz.

Chodziło o gościa z filmiku czy jest na forum a nie czy majudj jest na forum:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...