Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś widziane czerwone A4 B5 sedan TDI z brakującymi listwami dolnymi przy drzwiach około 13:15 na skrzyżowaniu Głębokiej z Al. Kraśnickim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:bry:

Szukam kogoś kto potrafi i zechciałby (jak trzeba za opłatą) zakodować mi pilot do zamka centralnego A4 B7 2007.

Ewentualnie jestem zainteresowany odkupieniem jakieś używki VAGa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam :) Byłem jakis czas temu i chcialem dorobic kluczyk do mojego a4 i koles sie pyta mnie czy który rok to mu mówie 96/97 a on mi na to 150zł :shock3: bo imobilajzer jest w kluczyku :D a ztego mi mi sie wydaje to go tam nie ma bo jest w stacyjce :)kluczyk mam zwykły nie rozbieralny także chyba koleś chciał naciągnąc mnie na pare ładnych złotych :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam :) Byłem jakis czas temu i chcialem dorobic kluczyk do mojego a4 i koles sie pyta mnie czy który rok to mu mówie 96/97 a on mi na to 150zł :shock3: bo imobilajzer jest w kluczyku :D a ztego mi mi sie wydaje to go tam nie ma bo jest w stacyjce :)kluczyk mam zwykły nie rozbieralny także chyba koleś chciał naciągnąc mnie na pare ładnych złotych :facepalm:

Jarek klient dobrze Ci powiedzial, ja do polifta mam 3 kluczyki w tym 1 da sie rozebrać i jest w nim pastylka immo a dwa są nie rozbieralne, w domu mamy tez A4 z 95 roku i jest tak samo, w stacyjce owszem masz immo i zczytuje z kluczyka sygnal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak bym chciał np. sobie scyzoryk z polifta zainstalowac u siebie to nie da rady??? czy wystraczyb ze pastylke przełoże ?? i dorobie grot??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak bym chciał np. sobie scyzoryk z polifta zainstalowac u siebie to nie da rady??? czy wystraczyb ze pastylke przełoże ?? i dorobie grot??:)

dokładnie, pastylke przekładasz, dorabiasz grot i śmiga, w tesco dorobienie nowego do scyzoryka 75 zł kosztuje (dorabiałem przed świętami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kogoś kto troche ogarnia automaty u nas w lubelskim... najprawdopodobniej padła skrzynia w b5 fl 2.8 quattro. trzeba zobaczyć czy można za sensowne pieniądze naprawić, ewentualnie wymienić skrzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam pompy wtryskowej do Golfa 1,9AHF może ktoś polecić jakieś pewne źródło?

Może być regenerowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Lublinie dorobię kluczyk scyzoryk lub zwykły w miarę dobrej cenie. Jutro jadę do Lublina to bym dorobił.

Mam jeden kluczyk, a 100zł już płaciłem za otwieranie auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma ochotę to w sobotę są VIII Urodziny LKAudi i Vag Lublin!!!

Impreza odbędzie się dnia 2-go lutego od godziny 19 w Klubie Bilardowym "Riley" przy hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich

serdecznie zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak sobie pomyslalem teraz z tym scyzorykiem :D na chustawke mi to jak mam odzielny pilot do centralki :) a chodzic ze scyzorem i pilotem to smiesznie wyglada :D

A może ktos juz sie bawil w takie rzeczy ? bo sterowanie przerabiac to lipa :/ bo napewno sterownik pompki trzeba i pewnie pompke centralnego :/

to lipa raczej była by z czyms takim :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów z lublina..

tak pomyślałem że jeszcze tutaj rzucę temat..

poszukuję a4 b6 avant w dobrym stanie do 25tyś .. , jakby ktoś coś wiedział to poproszę o jakieś info..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAnowie ile trzeba dac za anglika Audi 1.8TQuattro ??? :) Przed lifta :) Albo sam silnik kompletny na swap :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się parkuje w Lublinie:

69777140.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dobrze, że mnie nie zaczepiła jak wjeżdżała w to ciasne miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się parkuje w Lublinie:

http://img402.imageshack.us/img402/6162/69777140.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dobrze, że mnie nie zaczepiła jak wjeżdżała w to ciasne miejsce

W Wawie podobnie a przy okazji przepycha się auto stojące obok :decayed:

Dzisiaj byłem świadkiem jak jakaś babka przypierd@liła w autko, użyłem słowa "przypierd@liła" nieprzypadkowo, ponieważ ona na serio przypierd@liła... gdyby się otarła to ok... ale ona wjechała w lewy tylny narożnika autka prawidłowo zaparkowanego tak, że aż mnie poderwało z siedzenia a stałem kilka aut dalej :grin: oczywiście nie zatrzymała się tylko manewr parkowania wykonała do końca... przepychając lekko mini cooperem dużo większego forda mondeo, ześlizgnęła się po jego lewym tylnym błotniku i nadkolu i ślicznie zaparkowała jak gdyby nigdy nic :facepalm: wysiadła podeszła do przodu swojego ślicznego białego mini i poszła na zakupy :decayed: wróciła wrzuciła zakupy i spierd@liła do domu :doh:

Na jej... (nie)szczęście wiernym widzem całego zajścia byłem ja i postanowiłem tą dobrą nowiną podzielić się z właścicielem forda :grin: przy okazji obdarowując go fotką i numerami rej. bolidu tej bardzo szykownej i posiadającej ogromne umiejętności w prowadzeniu auta PANI :grin::facepalm:

Pewnie siedzi tam teraz dumna z siebie że spierd@liła do domu i nikt nie widział... :decayed: że zaoszczędziła parę groszy, a jej śliczne mini mało ucierpiało. Jaka ona jest sprytna. Ciekawe jaką będzie miała minę jak zadzwoni pan milicjant... :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak parkowałem to na tych dwóch miejscach stał Citroen C8 ale ukosem tak, że ledwo wjechałem, pomyślałem co za zryty człek, skoro ja wagonem dałem radę to ten ktoś jak miał wolne dwa miejsca powinien tym bardziej, wychodzę a tu równo na środeczku stoi Hyundai :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki macie jakieś dojścia do tanich akumulatorów? Bo chyba mnie będzie czekał zakup. Myślałem nad Bosh Silver S5 100Ah ale ceny ogólno rynkowe troche spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany zajmuje się ktoś może piecami gazowymi dwufunkcyjnymi? jestem na etapie wymiany i trza mi dorady:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...