Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 04.02.2024r godz.15.30 - parking VIVO Lublin


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra Panowie i Panie :wink: Szykujemy się na niedzielę:

http://a4-klub.pl/lubelskie-82/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy-2014-lublin-311223/#post3998343

Myć te paździerze i na Zamkowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 12 styczeń 2014

Postprzez mor4z » wtorek, 7 sty 2014, 15:02

Plan Dnia 12.01.2014

6:00 - Organizatorzy będą pilnować porządku na Placu Zamkowym

11:00 - Oficjalne rozpoczęcie przygotowywań przejazdu - wszyscy uczestnicy winni być na Placu Zamkowym

12:00 - Przejazd przez miasto:

Plac Zamkowy

al. Tysiąclecia

al. Unii Lubelskiej

Trasa Zielona

ul. Młyńska

ul. Krochmalna

ul. Jana Pawła

ul. Armii Krajowej

al. Kraśnicka

al. Racławickie

ul. Krakowskie Przedmieście

ul. Kapucyńska

ul. Narutowicza

ul. Bernardyńska

ul. Wyszyńskiego

ul. Królewska

ul. Lubartowska

al. Tysiąclecia

Plac Zamkowy

PRZEJAZD ODBĘDZIE SIĘ TYLKO WTEDY GDY BĘDZIE ODPOWIEDNIA ILOŚĆ AUT!

14:00 - Grochówka i poczęstunek dla wszystkich, pamiątkowe zdjęcie na schodach

15:00 - Ustawianie Autek w kształcie serca

17:00 - Finał Akcji czyli Światełko do nieba Lubelskiego Stowarzyszenia VW i Audi - Serce z aut oraz sztuczne ognie

_________________________________________________________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafałek o której będziesz? I inni ze stałej ekipy? Ja na przejazd sie nie wybieram i nie wiem czy wysiedzę do światełka ale będe chciał się zjawić pod zamkiem i zobaczyć z Wami.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafałek o której będziesz? I inni ze stałej ekipy? Ja na przejazd sie nie wybieram i nie wiem czy wysiedzę do światełka ale będe chciał się zjawić pod zamkiem i zobaczyć z Wami.:decayed:

Ja pewnie koło 13.00 będę, może ciut po. I potem do oporu. Jak coś znasz numer do mnie :wink: Odzywaj się. Zobaczymy ten Twój trumnowóz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafałek o której będziesz? I inni ze stałej ekipy? Ja na przejazd sie nie wybieram i nie wiem czy wysiedzę do światełka ale będe chciał się zjawić pod zamkiem i zobaczyć z Wami.:decayed:

Ja pewnie koło 13.00 będę, może ciut po. I potem do oporu. Jak coś znasz numer do mnie :wink: Odzywaj się. Zobaczymy ten Twój trumnowóz :decayed:

:decayed: heheh ok będe dzwonił :wink:

Trumnowóz jest tak upieprzony na zewnątrz i w środku że nie nadaje sie do pokazywania :polew: Po drodze z zewnątrz go chociaż ochlapię żeby nie wygrał jakiegoś plebiscytu na najbrudniejszego paździerza zlotu :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: heheh ok będe dzwonił :wink:

Trumnowóz jest tak upieprzony na zewnątrz i w środku że nie nadaje sie do pokazywania :polew: Po drodze z zewnątrz go chociaż ochlapię żeby nie wygrał jakiegoś plebiscytu na najbrudniejszego paździerza zlotu :polew::polew:

Ja dzisiaj ochlapałem po 4,5 miesiącach bez mycia... jak tak patrzę na niego to jakbym nowy samochód kupił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe samochody nie sa takie poobijane, hmm chyba, ze spadly z lawety w czasie transportu:wink:

Będę na 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe samochody nie sa takie poobijane, hmm chyba, ze spadly z lawety w czasie transportu:wink:

:decayed: a te co mają pomieszane zderzaki z innych aut? :decayed: dobra zbieram się na Lublin :wink: do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda to wam cbyna nie wypadla najlepiej. U mnie aktualnie deszcz pada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda to wam cbyna nie wypadla najlepiej. U mnie aktualnie deszcz pada

Bez kitu z tą pogodą, mi to się nie chce jechać i tam stać:facepalm: chyba że ognisko zrobimy:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy podsumowanie na video czy jest dobrze :grin: pogoda jest po hu fest wiec bedzie polowe mniej narodu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi albo rafałek jak jesteście to dajcie jakieś spaj foto:decayed:

Spaj wideło:

po fakcie :decayed: więcej przesiedzieliśmy w knajpkach niż na dworze więc było spoko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straciłem coś uciekając o 16 ?? :naughty:

niebywałą szansę uczestniczenia z nami do końca w tej wspaniałej imprezie :decayed: Fajerwerki były fajowe :wink: film niewiele pokazuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...