Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 04.02.2024r godz.15.30 - parking VIVO Lublin


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dnia 2.05.2017 o 11:18, lukaszlsw napisał:

Szary sedan B5 LRY na superlaggerach 18"...właściciel zagląda tu? Wczoraj 01.05 stała pod Areną,

ten?

17758563_1256272867775881_19432240697493

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trzeba mi dzisiaj ogarnąć sprysk ksenonu , nowy posiadam tylko wymienić ?Ktoś się podejmie ? Tylko Lublin , pilne bo jutro wyjeżdżam?

Edytowane przez minejtor_1
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o spociku dzisiaj o 17.00 pod Areną. Jak ktoś jeszcze nie był to zapraszamy. Wszystkie informacje w pierwszym poście:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich, muszę i ja sie w końcu wybrac na spocik, nigdy nie byłem... I przy okazji mial bym pare pytań co do auta :) Pozdrawiam! P.S nie przeszkadza ze nie mam jakoś super auta z gleba itp? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, wpadaj śmiało, zapraszamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Przemek Bogusz napisał:

Witam Was wszystkich, muszę i ja sie w końcu wybrac na spocik, nigdy nie byłem... I przy okazji mial bym pare pytań co do auta :) Pozdrawiam! P.S nie przeszkadza ze nie mam jakoś super auta z gleba itp? ?

Stary masz najlepsze auto pod słońcem czyli OOOO ;) Dawaj na spota, co będziemy mogli to podpowiemy ;) Tylko pamiętaj, jak zaczniesz modzić, to nie przestaniesz póki auta nie sprzedasz :D Widzimy się na na najbliższym spocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wojtaz napisał:

Stary masz najlepsze auto pod słońcem czyli OOOO ;) Dawaj na spota, co będziemy mogli to podpowiemy ;) Tylko pamiętaj, jak zaczniesz modzić, to nie przestaniesz póki auta nie sprzedasz :D Widzimy się na na najbliższym spocie ;)

No i fajnie ;) do zobaczenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, potrzebuje namiar na kogos kto przyciemni szybki, dobra robota i kasowo ok. U kogoo robiliscie?

Edytowane przez pablo15005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, pablo15005 napisał:

Koledzy, potrzebuje namiar na kogos kto przyciemni szybki, dobra robota i kasowo ok. U kogoo robiliscie?

Mój znajomy kiedys w b5 robił w GLM GARAZ W Chelmie za chyba 350 , oni to robią folią 3M, robote robią bardzo dobrze 

Edytowane przez Przemek Bogusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2017 o 16:11, pablo15005 napisał:

Koledzy, potrzebuje namiar na kogos kto przyciemni szybki, dobra robota i kasowo ok. U kogoo robiliscie?

Zapytaj Pawła (spraniec). Ostatnio był u mnie i widziałem, że świeżo przyciemniał. Cały tył Avanta chyba 350zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Galetto napisał:

Zapytaj Pawła (spraniec). Ostatnio był u mnie i widziałem, że świeżo przyciemniał. Cały tył Avanta chyba 350zł.

Dzieki za info, niedlugo odezwe sie z tym tempomatem moim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info, niedlugo odezwe sie z tym tempomatem moim [emoji6]

Pawel jak cos pisz, ja Sprancowi dalem namiar, mi przyciemniał i Marcin u niego robił, wszyscy raczej zadowoleni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, lucjan0681e napisał:


Pawel jak cos pisz, ja Sprancowi dalem namiar, mi przyciemniał i Marcin u niego robił, wszyscy raczej zadowoleni

Podrzuc jakieś namiary na pw, bede wdzieczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy na najbliższym spocie bd ktoś z VAGiem by podpiąć się u mnie do kompa w audi?  Przy delikatnym hamowaniu włącza się ABS. Myślałem że wszystko przez tarcze by były pordzewiałe więc je przetoczyłem i wrzuciłem nowe klocki mimo to problem wciąć jest. Być może któryś czujnik ABS'u się wysunął i i błędne dane wysyła więc chciałbym to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabialem temat. Masz walniętą koronkę na którymś przegubie. w quattro przód tylko regulujesz ustawienie czujników., Jak będe to wezme kompa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lukaszlsw napisał:

przerabialem temat. Masz walniętą koronkę na którymś przegubie. w quattro przód tylko regulujesz ustawienie czujników., Jak będe to wezme kompa

 

Dzięki :)
W VAG'u też pokaże z której strony koronka jest do wymiany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, pewnie będę z vcds :-)

Wysłane z mojego SM-G901F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...