Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 04.02.2024r godz.15.30 - parking VIVO Lublin


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najbliższy spocik za tydzień, ponieważ dopiero wracamy ze zlotu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Już kilka dni temu aktualizacja terminarza, bo był konflikt ze świętami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezesie zacnie się prezentowała chociaż kolor tych 19ek  bym zmienił na złoty lub miedziany ładnie by korespondował z ciemnym nadwoziem. Srebrne są oklepane po prostu. Widziałem ,że stały obok Twojej b6 i b7 ale nie było czasu zagadać i tylko przejechałem obok swoim LZ5F avantem,. Jak na rozpoczęcie sezonu przyjechało trochę aut ale jak zwykle chaos -- jakby towarzystwo ustawiło się poszczególnymi markami w sektorach , w rzędach i odpowiednich odległościach to by miało ręce i nogi . ?

P.S. Kolega z zaniedbanego zielonego malucha raczej na pewno pomylił sektory.  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, dekiel 13 napisał:

Prezesie zacnie się prezentowała chociaż kolor tych 19ek  bym zmienił na złoty lub miedziany ładnie by korespondował z ciemnym nadwoziem. Srebrne są oklepane po prostu. Widziałem ,że stały obok Twojej b6 i b7 ale nie było czasu zagadać i tylko przejechałem obok swoim LZ5F avantem,. Jak na rozpoczęcie sezonu przyjechało trochę aut ale jak zwykle chaos -- jakby towarzystwo ustawiło się poszczególnymi markami w sektorach , w rzędach i odpowiednich odległościach to by miało ręce i nogi . ?

P.S. Kolega z zaniedbanego zielonego malucha raczej na pewno pomylił sektory.  ?

Felgi to akurat 20". Nic nie będę zmieniał bo to mi się ma podobać, a czy komuś leżą czy nie...mało mnie to obchodzi. Co chwilę ktoś podchodził robić zdjęcia, więc chyba się jednak podobają. 

Co do bałaganu na rozpoczęciu sezonu to już uwagi to tych co organizowali. My sobie stanęliśmy tam gdzie zawsze i było cacy. 

Kolega z Malucha nie pomylił sektora. To klubowy bolid. Nowy zakup kolegi, który będzie odnawiany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym po prostu je pomalował i wyglądało by jeszcze lepiej ale to Twoje auto mimo że widziałem je z daleka . Bałagan oczywiście ,że nie Wasza wina impreza duża i chaos niezależny od Was - to nie uwaga tylko spostrzeżenie więc bez urazy,

Co do malucha może i klubowy ale raz że wyglądał na zaniedbanego a dwa że po prostu nie pasował do reszty aby tam stać / nie wnikając ,że klubowy i kolegi bo przyglądający się kwitowali to śmiechem a jeden małokulturalny chciał nawet wsiąść/

Edytowane przez dekiel 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie pomaluję i koniec tematu koloru moich felg. 

Skoro ktoś przyjeżdża na spota nawet starym maluchem to stoi z nami, a nie na drugim końcu parkingu. Jak ktoś ma ból tyłka i komuś to przeszkadza to musi z tym żyć. My nie mamy z tym problemu i może stać obok nawet Ursus C330. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hugo napisał:

A ja nie pomaluję i koniec tematu koloru moich felg. 

Skoro ktoś przyjeżdża na spota nawet starym maluchem to stoi z nami, a nie na drugim końcu parkingu. Jak ktoś ma ból tyłka i komuś to przeszkadza to musi z tym żyć. My nie mamy z tym problemu i może stać obok nawet Ursus C330. 

Obiektywnie rzecz biorąc dla oglądających tak to wygląda jak napisałem więc się nie unoś . Stoją klawe fury a pośrodku ON. Nie chciałem nikogo urazić łącznie z klubowym maluchem o którym nie wiedziałem. Po za tym chyba lewą nogą wstałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, the_naturat_com napisał:

@Hugo jak tam zdjęcia tej "nimfy"? ?

Jutro wyślę Ci pocztą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, the_naturat_com napisał:

@Marcinx52 łobuzie! Sam chciałem wrzucić.. :P

 

mówiłem, że wlecą na grupę i forum ;) nast. razem ??

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, the_naturat_com napisał:

@Marcinx52 dobra, dobra. A prawa autorskie.. ?

jakie prawa? ? :hi: .. załatwione ?

ps. rób tego FB ew dawaj to co masz na /pw i wbijaj do grupy ?  
https://www.facebook.com/groups/ekipa.lubelska.audi.a4.klub.polska/

Edytowane przez Marcinx52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie najlepiej zamontować jakiś alarm zabezpieczenie do audi? Macie jakiś warsztat zakład godny polecenia?? 

 

Pozdrówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o spociku jutro o 17:00 :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...