Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 04.02.2024r godz.15.30 - parking VIVO Lublin


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam luźne z innej beczki

czy A4-klub kiedykolwiek spotyka się w Lublinie bez LKA??

Nie bo prezes nigdy nie ma czasu :decayed::tongue4: I szczerze w LU nie ma zbyt wiele chętnych na takie spoty :blink: A ja to juz praktycznie nie bywam w LU, bo się wyprowadziłem i najprawdopodobniej teraz będę w stolicy :decayed: Ale na spoty typu: na torze, wośp itd. będę wpadał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szukam bardzo dobrego i polecanego lakiernika , mam do malowania zderzak przod i prawy błotnik , kolor jak w avatarze , moze ktos polecic konkretna firme?? na terenie lubelskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam luźne z innej beczki

czy A4-klub kiedykolwiek spotyka się w Lublinie bez LKA??

Nie bo prezes nigdy nie ma czasu :decayed::tongue4: I szczerze w LU nie ma zbyt wiele chętnych na takie spoty :blink: A ja to juz praktycznie nie bywam w LU, bo się wyprowadziłem i najprawdopodobniej teraz będę w stolicy :decayed: Ale na spoty typu: na torze, wośp itd. będę wpadał :wink4:

a ja bym się chętnie spotkał np wieczorem nie koniecznie w weekend bo na weekendy to raczej spoty w Zamościu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Lublinie ale jakoś nigdy nie byłem na spocie :confused4:

to zapraszam w najbliższą niedziele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tą niedzielę wypada pierwsza rocznica mojego ślubu więc raczej ten czas wypada spedzić z żoną a spot raczej odpada bo ona ma już dość tylko audi i audi i vag i piwo itp hehe no i nie mam pomysłu może ją gdzieś zabrać tylko gdzie? pewnie nie jeden z was przerabiał rocznicę ślubu :mysli: może jakieś propozycje ? a na spocie w końcu muszę się pojawić bo jak że by inaczej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zabierz ją na obiad na lubelskie stare miasto a po obiedzie na spot :tongue4: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zabierz ją na obiad na lubelskie stare miasto a po obiedzie na spot :tongue4: hehe

a wpadają do was jakieś babki na spoty? :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zabierz ją na obiad na lubelskie stare miasto a po obiedzie na spot :tongue4: hehe

a wpadają do was jakieś babki na spoty? :gwizdanie: :kox:

A co żony szukasz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:jerk::sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zabierz ją na obiad na lubelskie stare miasto a po obiedzie na spot :tongue4: hehe

a wpadają do was jakieś babki na spoty? :gwizdanie: :kox:

A co żony szukasz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:jerk::sarcastic:

mam narzeczoną więc nie szukam tylko pytam czy są jakieś ORIBabki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie kolegów z Lublina i okolic.

2trzy się już na spotach pojawia, czy tylko się chwalił członkostwem jak ode mnie auto kupował?

Mam gorącą prośbę.

Może jest ktoś z was z okolic Łukowa bo mam problem z moim S4 C4 i potrzebny mi jest silnik a tam stoi taka padlina z tym silnikiem, który chętnie bym sobie wyjął do mojej perełki :>.

Jeśli ktoś da radę proszę o sprawdzenie stanu silnika (reszta mnie nie interere), czy nie kopci, czy równo pracuje itd.

Najlepiej sprawdzić co się dzieje po długim hamowaniu silnikiem i dodaniu gazu- moja wtedy puszcza sporego dyma :confused4:

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrowienia z Podbeskidzia :good:

http://otomoto.pl/audi-s4-s4-4-2-ben-lpg-280-km-C12349148.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRYFI napisz na AKP do ludzi z Łukowa ;) Jest tam kilku chłopaków i oni Ci bardzo chętnie pomogą :good: Jak nie będą chcieli się odzywać to napisz do kolegi Pawlo z AKP, że rafalekx Cię przysłał ;) Ale ja swoje 5 groszy dorzucę jak im coś napiszesz. Oni eSki C4 znają dobrze bo kilku tam ma takie wozy :)

Tu link do odpowiedniego tematu :)http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=54378&postdays=0&postorder=asc&start=2400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRYFI napisz na AKP do ludzi z Łukowa ;) Jest tam kilku chłopaków i oni Ci bardzo chętnie pomogą :good: Jak nie będą chcieli się odzywać to napisz do kolegi Pawlo z AKP, że rafalekx Cię przysłał ;) Ale ja swoje 5 groszy dorzucę jak im coś napiszesz. Oni eSki C4 znają dobrze bo kilku tam ma takie wozy :)

Tu link do odpowiedniego tematu :)http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=54378&postdays=0&postorder=asc&start=2400

dzięks ale nie mam tam konta - będę musiał założyć :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięks ale nie mam tam konta - będę musiał założyć :gwizdanie:

załóż załóż :good: Napisałbym w Twoim imieniu ale lepiej będzie jak sam będziesz się z nimi kontaktował bezpośrednio niż przeze mnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreci sie ktos czasem w Markuszowie przy szrocie w tym tygodniu do piatku :mysli:

bo potrzeba mi rozeznania na szrocie czy są A4 poliftowe ze spryskami

Przez tel to oni wszystko mają, ale pózniej sie okazuje ze co innego jest

Wiec jak by ktos tam czasem przejżdżał to wdzieczny bym był za sprawdzenie gratów czy warto jechać :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST JESZCZE 12 WOLNYCH MIEJSC NA ZLOT LETNI W JAROSŁAWCU

LOTNISKO ZAŁATWIONE,NIE POZWÓL ŻEBY OMINĘŁA CIĘ TA IMPREZA :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=137530.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś coś potrzebuje to zapraszam do mojego warsztatu

ForCar Serwis

Świdnik ul.Żwirki i Wigury 81

tel.81-469-16-48,

Grzesiek 509142264

Mechanika pojazdowa

Wulkanizacja

Sprzedaż opon używanych

Wymiana oleju

Zapraszamy

7144a16ac36edd07med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko koledzy tak pomyslalem sobie dzis ze chetnie bym sie wybral na zlot A4 .Nie jestem za bardzo wtajemniczony w ten temat wiec mam pytanie gdzie i kiedy (najlepiej w lublinie) bedzie jakis zlot ?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...