Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 04.02.2024r godz.15.30 - parking VIVO Lublin


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siemanko. Z racji tego ze wracam na lubelszczyzne moze ktos cos wie gdzie potrzebuja do pracy w Lublinie i okolicach. rozwaze kazda propozycje. wyksztalcenie srednie uprawnienia na wozki widłowe z doswiadczeniem, kat b, b+e, t. ktos co slyszał, wie?? bede wdzieczny. sorry za OT chłopaki i dziewczyny. wkoncu mozna bedzie wpaść na spota lubelskiego:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupie sprezyny TYŁ 1BE Quattro Avant rok 96 1.8T albo niech ktos podpowie gdzie mozna kupic w lublinie moze ktos zna wymiary oznaczenia itp bede wdzieczny za pomoc bo moja jedna pekla a samochod potrzebny na dojazd do pracy znalazlem monroe 353 wysokosci i 11.5 srednica drutu ale nie wiem czy pasuja kupie pilnie jak ktos ma tel 519468436

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! mam pytanko-gdzie w lublinie ładnie zregenerują mi felgi aluminiowe?polecacie kogoś rzetelnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi - ile mechanik może skasować za pełną diagnostykę układu hamulcowego? Chciałbym wreszcie się dowiedzieć co tam się dzieje złego. A może macie jakiegoś fachurę od hamulców w Lublinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Kto u was jeździ niebieską b8 i zawsze stoi pod salonem subaru oczywiście na ramkach klubowych

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla koleżanki z czerwonej B6 sedan na LKR sotkanej dziś na drodze w kierunku Katowic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś z Lublina posiada kabel VCDS potrzebuje jedną rzecz sprawdzić ponieważ nie mogę uruchomić doświetlania zakrętów w B8 i jaki ktoś ma program ponieważ działając na 10.6.3 nie widzi jednej rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Czy ktoś się orientuje czy lodowisko na Globusie jest otwarte? Słyszałem, że tak, ale czy nie jest za ciepło?

A może jakiś spocik na spontanie?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spontanie nie znajdziesz odpowiedniej ilości ludzi w lbn, choć jak jutro to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że nie bo ostatnio jak był spot na tygodniu to zaraz na nas nagonka, że nie pasuje albo ktoś auta nie ma (ja), a teraz będzie cisza bo ktoś inny wyskakuje z propozycją spotu w terminie który zaraz nie będzie pasował stałym bywalcom- bez obrazy:wink: trzeba czasem po prostu zrozumieć.

Dlatego pytam osoby z Lublina czy coś wiedzą o lodowisku, temat spotu tak tylko przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tym roku będzie serducho na placu zamkowym? Wybiera sie ktoś może?

Jeśli ktoś ma podgląd do forum Lubelskiego Klubu Audi lub VAG Lublin to niech zerknie. Z informacji od osoby która dotychczas brała czynny udział w organizacji serduszka z okazji WOŚPu, wiem tylko że teraz ktoś inny miał się tym zajmować i zero jakichkolwiek informacji o tym czy jest czy nie...

Jeśli nie będzie to wieeeelka szkoda... bo planowałem jak co roku się wybrać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...