Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 04.02.2024r godz.15.30 - parking VIVO Lublin


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siema wszystkim.

Ja będę chętny na wszelakie spoty, ale dopiero w październiku jak wrócę do Lublina.

A mam pytanie, zimą też się organizujecie?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie proponuję zrobić spotkanie np na parkingu w Olimpie. Jest dużo miejsca gdzie spokojnie można porozmawiać, pooglądać auta itp. Niedzielne wieczory mi też pasują np ok. 18-19 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie będzie na 99% z powodu awarii ale za tydzień w niedzielę się piszę :) parking w Olimpie może na którymś z poziomów gdzie będzie więcej miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dzis sie widzimy? Ci co beda gdzie proponuja spotkanie i o ktorej? ja bym proponowal cos wczesniej jak 19 zeby skorzystac ze slonca bo pogoda chyba dopisze, no i gdzie bo parking podziemny? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proponuje sie ustawic jak juz wszyscy skoncza dansowac na weselach, zrobia auta itd. Z wyprzedzeniem ustalmy date zeby mialo to rece i nogi a nie na wariata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: Panowie, jako że w weekend będę ze znajomymi stacjonował w Lublinie, może polecicie jakiś fajny lokal gdzie można potańczyć, coś wypic :wink: Towarzystwo w przedziale wiekowym 30-35

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos z was poelca jakies domy weselne, sale zespoły wodzirejów itp. ?
Ogólnie chodzi gdzie kto był i jakie wrażenia. Lokalizajcja raczej zachodnia cześć lublina.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecan dom weselny Jaśmin w Nierzwicy koscielnej. Bylem i naprawde moge polecic. Zespol to polecam Atack. Co prawda moja siostra w nim spiewa ale nie dlatego go polecam ale dlatego ze duzo osob z ktorymi rozmawiam i nie wiedza ze tam spiewa moja siostra polecaja go. Moje wesele tez juz niedaleko i wlasnie oni beda grali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...