Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] 1.8 T - Problem z ogrzewaniem


tikky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nawiazujac do mojego poprzedniego watku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=13033.0 -ciagle mam pewien klopot.

Otoz po wymianie termostatu i czujnika temp. nie dziala mi ogrzewanie. Nawet jak silnik sie nagrzeje do 90 stopni to ogrzewanie prawie nie dziala, powietrze jest ledwo cieple, a po wlaczeniu na maxa, po jakichs 2 minutach jest juz calkiem zimne.

Co moze to powodowac?

Czy uklad moze byc dalej zapowietrzony?

Otworzylem maske, rura ktora dochodzi z gory do chlodnicy jest goraca, sprawdzilem poziom plynu do chlodnicy, wszystko jest ok.

Dla mnie to wyglada na zapowietrzenie ale nie wiem. Prosze o jakas podpowiedz jak odpowietrzyc prawidlowo uklad, lub jakas wskazowke co moze powodowac problem z ogrzewaniem.

PS. Przed wymiana termostatu i czujnika temp. ogrzewanie chodzilo bez zastrzezen.

Tikky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę, nawet latem ludzie mają problemy z nagrzewnicą (najprawdopodobniej) i nie szukają na forum...

Ten temat już się chyba przewijał... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Ale co moj problem ma wspolnego z nagrzewnica skoro przed wymiana termostatu wszystko dzialalo.

A co do lata, to jestem teraz w Szkocji i tu lato raczej nie wsytepuje. Np teraz jest +11 C

pozdr

Tikky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zapowietrzenie, lub zasyfiona nagrzewnica.

Prawidlowe odpowietrzenie gdzies kiedys czytalem aby podniesc tyl auta lub wjedz na gorke, odkrec kurek i az ostro poleje sie plyn.

Ale bardziej rowniez stawiam na nagrzewnice przeplukaj ja dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...