Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cos stuka, (niby wszystko to samo a problem odmienny)


kamil321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, słuchajcie mam ogromny problem. Za tydzien wyjezdzam na wakacje do Hiszpani (3.000km w jedną strone) a tu dzisiaj zaczeło Mi cos stukac w prawym przednim kole. Ale własnie nie tak jak tu koledzy piszą na dziurach tylko np. gdy jade w korku czyli lekko przyspieszam hamuje itd.

A teraz gdy wracałem do domu to zauwazyłem ze nawet jak normalnie sie jedzie to słychac to. A na dziurach nic. Co to moze byc? ;(

Strasznie Mnie to zmartwiło, jesli mozecie to prosze pomóżcie!

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze podjedz gdziekolwiek by zobaczyć od spodu co się dzieje. jak nie znajdziesz pozostanie ci pojechanie na szarpaki. Sprawdz jeszcze czy jak bardz delikatnie hamujesz to też hałasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Byłem u mechanika, pooglądał, wjechałem na szarpaki. I mówi ze z zawieszniem wszystko okej. Ze nic tam nie moze stukac. Jedynie co to ze na przegubie jest lekki luz.

Przegub w sklepie 198zł. + wymiana. A jak sie okaze ze to nie to :kwasny:?

No nie wiem co mam zrobic? :mysli:

Teraz znowu jak wracałem nic nie stuka. Cisza. A tak sobie mysle ze gdyby to był przegub to na zakręcie jeszcze bardziej by stukało, prawda? a tu własnie tak nie jest.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być przegub wewnetrzny ten przy skrzyni wtedy nie stuka na zakretach,a nie jest to skrzypienie?? Wiesz szarpaki to nie do takiego zawieszenia moim zdaniem.Ile razy byłem i wszystko git a tu okazuje sie pozniej ze wahacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa tygodnie temu miałem podobny problem, jadąc na gładkim asfalcie na wprost słyszałem lekkie pukanie. Poczatkowo stawiano na przegub wewnetrzny (naszczęście udałem się do drugiego warsztatu po diagnozę) później może zacisk a okazało sie , że było to łożysko. Wymieniłem je i teraz jest cisza. :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...