Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nakładki na pedały


Tritrace

Rekomendowane odpowiedzi

ja też Ci dam rade. szybciej auto od tego nie pojedzie, lepiej 200zł sobie zostaw na paliwo albo idz :drunk: bądź wrzuć do świnki i napisz na niej 'NA FELGI'

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: zgadzam sie w zupelnosci :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzielam zdanie poprzedników... te nakładki są w sumie niepotrzebne... wygląd też taki do .... i też wolałbym dać 200zł na felgi niż takie nakładki poza tym widze na sprzęgło i hamulec na gaz musisz dokupić bo przecież nie zostawisz jak zmienisz 2 pozostałe... prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie zgodzę się z kolegami w tej kwestii.Mój kumpel ma akurat ten zestaw.Fakt że drogi ,ale guma się ślizga się pod stopami.Nie ściera się tak szybko.Ma go ponad rok i prawie nie widać zużycia.Nakładki są na 3 pedały + podest do lewej stopy,czyli wychodzi 50 zeta za sztukę.Wygląd lepszy w realu niż na fotkach.

Kwestia gustu.Jeden woli ori jeden nakładki.Jak to w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są ori nakładki Audi. Kumpel ma służbowe autko na codzień (A6 avant rocznik 2000-ale kolor bllleee kość słoniowa) to swoje prywatne A4 używa na weekend dlatego pewnie nie zużył nakładek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to taki troche wiejski tuning :polew:

Naprawde lepiej zainwestowac w cos innego felgi, radio, lampy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uważam że jeżeli masz kaskę to możesz to kupić (jeśli masz w środku jeszcze coś srebrnego to będzie się to komponowało). Co do jakości to skoro jest to ori produkt Audi/VW nie wiem skąd u was taki pesymizm. Przecież ori są też zrobione przez tą samą firmę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jakości to skoro jest to ori produkt Audi/VW nie wiem skąd u was taki pesymizm. Przecież ori są też zrobione przez tą samą firmę ;)

ale nikt tu nie pisze o jakkości że jaes zła, bo pewnie jest na najwyższym poziommie. ale pytanie po co kupować coś co jest zupełnie nie przydatne za 200zł ?? przecież tymi pedałami co już są też da sie hamować , dodać gazu oraz w wersji manualnej cisnąć sprzęgło. :dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ktoś ma pieniądze i podoba mu się to, to czemu ma nie kupić. Napewno wnętrze będzie lepiej wyglądało gdy otworzysz drzwi od strony kierowcy (choćby w TTtce są podobne nakladki). A co do przydatności to równie dobrze można tak napisać o ringach na zegary czy chromie wokół mieszka. Poprostu taki gadżet co poprawia wygląd i odmładza samochód :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja długo szukałem ori, niestety te od a3/golf/octavia nie pasują a te do a4/passat są dużo droższe

w końcu wybór padł na pedały sparco reflex, bardzo podobne do oryginału oraz jakościowo minimum podobne jeśli nie lepsze, gumki wysokiej jakości itp

aha -> cena za kpl ok 150zł, mamy takie pedały w naszej ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...