Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Instalacja gazowa a komputer pokładowy


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy po założeniu instalacji gazowej i jeździe na gazie komputer pokładowy będzie wyświetlał spalanie gazu. Jak to jest bo kompletnie sie nie znam na tym a chce wiedzieć czy po założeniu tak będzie... Chodzi głównie o stag300 lub BRC sequent 24 jeszcze nie wiem którą założyć. Może po doświadczeniach coś doradzicie na szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie ci pisać spalania gazu, ale wartości te są przybliżone :> Sekwencja bierze trochę więcej gazu od benzyny, ale to ok 1-2l różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pokazuje spalanie i na benzynie i na gazie takze nie wiem o czym mowicie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie! Źle zrozumieliście mojego wcześniejszego posta! Komputer pokładowy pokazuje podczas pracy na gazie spalanie takie samo jak na benzynie. Np. jadę sobie spokojnie po drodze i pisze mi 8.0l/100km, gdy przełączę na LPG pisze mi tyle samo![br]Dopisany: 22 Czerwiec 2007, 13:02 _________________________________________________

Nie będzie ci pisać spalania gazu, ale wartości te są przybliżone cheesy Sekwencja bierze trochę więcej gazu od benzyny, ale to ok 1-2l różnicy

Do tego średniego spalania trzeba doliczyć ok. 1-2l, ponieważ gazu pali więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie Hack teraz sie zgadza bo mi podobnie pokazuje jak tobie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to bedzie w przypadku dystansu do przejechania na zbiorniku, czy te wartosci także spadają mimo iz w zbiorniku własciwie ilość sie nie zmienia??? zastanawiam się nad montażem gazu ale mam pełny FIS i zastanawiam sie czy nie bedzie z tym jakis problemów i błędów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma spadać ilość kilometrów do przejechania jak masz ta samą iilość paliwa w baku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...