Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Vag Com


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam prośbę temat później można wykasować chodzi mi o wersje chciałem skasować błąd bo mi się kontrolka poduszek świeci i po 2 min gaśnie mam wersją Vag Com 311.2 tylko nigdy nie podłączałem do komputera interfej mam na usb a tam w tym programie nie ma tego portu będzie chodzić albo jakiś link którym mógłbym skasować ten błąd prosze o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma usb interfejsu, bo pod systemem on jest widziany jako jakiś szeregowy

odszukaj w swoim windowsie jaki to jest COM i wpisz w vag-comie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi oto że mam ten interfejs do diagnostyki i jego podłącza się do laptopa w wejście USB bo taki ma interfej wtyczke a nie Com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi oto że mam ten interfejs do diagnostyki i jego podłącza się do laptopa w wejście USB bo taki ma interfej wtyczke a nie Com

no rozumiem, ale on będzie widziany w vag-comie jako COM"ileś tam"

na przykład COM4 albo COM11....

odszukaj w urządzeniach windowsa jaki to numer portu i najwyżej zmień mu nazwę na taką jaka jest w vag-comie (ja tak chyba robiłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie coś czy skasuje ten błąd czy wersja poradzi sobie mam 311.2 tam niema USB opcji tylko same com1 com2 com3 będzie chodzić

diagnostykalw3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie coś czy skasuje ten błąd czy wersja poradzi sobie mam 311.2 tam niema USB opcji tylko same com1 com2 com3 będzie chodzić

oooraany,. :decayed:

odstaw won vag-coma na razie, otwórz właściwości czy jak to się nazywa w windowsie (Twój system operacyjny). Jakie porty widzisz ? Porty COM (szeregowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to jestem w robocie a będe robił koło 17 moge coś spieprzyć bo sie troche cykam bo moge podjechać ale wydać 50 dych to troche szkoda jak można to skasować samemu [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2007, 14:29 _________________________________________________

no rozumiem, ale on będzie widziany w vag-comie jako COM"ileś tam"

na przykład COM4 albo COM11....

tak będzie widoczny napewno, ale czy ten interfej co na zdjęciu da rade skasować błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge coś spieprzyć bo sie troche cykam bo moge podjechać ale wydać 50 dych to troche szkoda jak można to skasować samemu

:polew:

Ale z Ciebie piernik! Masz wszystko co trzeba, tylko więcej wiary w siebie!!!!! A więc:

- po podłączeniu interfejsu komputer wykryje nowe urządzenie USB i poprosi o sterowniki do niego. Instalujesz stery z

określonej lokalizacji - komp wykryje nowy port szeregowy.

- wchodzisz w panel sterowania/system/sprzęt/menadżer urządzeń i w zakładce Porty(COM i LPT) sprawdzasz czy jest

zainstalowany interfejs.

- po instalacji musisz sprawdzić na którym wirtualnym porcie com jest zainstalowany interfejs, ponieważ ten nr portu należy

wybrać w programie diagnostycznym. Jako że w programach diagnostycznych mamy do wyboru tylko porty com do 1 do

4,jeżeli interfejs zainstalował się na innym porcie com należy zmienić nr portu właśnie na któryś z tych (com1 lub com2 lub

com3 lub com4).

- dlatego w Portach..klikasz prawym na zainstalowany interfejs/właściwości/ustawienia portu/zaawansowane i ustawiasz

właściwy port com (od 1 do 4).

- włączasz zapłon, potem Vaga, wchodzisz w opcje, wybierasz właściwy COM i test. Powinno być Ok.

Zostało tylko skasować poduchę. Znajdziesz na forum. Powodzenia :)[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2007, 15:06 _________________________________________________

ale czy ten interfej co na zdjęciu da rade skasować błąd

Na to pytanie nikt Ci nie odpowie. Musisz sam sprawdzić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki błąd skasowany teraz gaśnie po 5 sek ale miałem jeszcze jeden błąd 1117 coś o silniku i też go skasowałem narazie się nie pokazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...