Skocz do zawartości
IGNOROWANY

System HomeLink – otwieranie bramy wjazdowej i garażowej


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki. Czyli wersje softu oznaczona Sxxxx.Tak? a co oznacza Hxx?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę angielskiego...

Hardware i Software

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

może mi ktoś wyjaśnić,znalazłem dwa moduły Homelink,jeden jest z 2005 r. i ma H 04, S 0004 a drugi jest z 2012 r i też ma H 04,S 0004 Jest między nimi jakaś różnica bo te oznaczenia są największe jakie znalazłem a jest info czym młodsza data to większy soft

http://allegro.pl/homelink-sterowanie-bramy-audi-8e0909511-i5809167596.html

http://www.ebay.de/itm/Audi-A3-8P-A4-8E-A6-4F-Q7-Garagentoroffner-Homelink-8E0909511-NEU-NEW-/151892001420?hash=item235d78028c:g:91QAAOSw7FRWUZ3H

Edytowane przez aker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z tym softem jest coś nie tak 7 lat różnicy i jest ten sam czyli na tym stanęło S0004 Od dłuższego czasu obserwuję oferty i właśnie to jest najwyższy jaki znalazłem ale jak znalazłem z 2012 r.to się trochę zdziwiłem jest jeszcze oznaczenie JCA 88888 i JCA 01999 na tych wyżej podanych modułach i może to ma jakieś informacje .Kolega ma zamontowanego Homelika i ma moduł z 2007 r.sprawdzał kompem i twierdzi że ma soft 6.Koledzy jeśli macie u siebie Homelinka to podzielcie się z którego roku macie moduł i z jakim softem.Tu jest następna oferta z tym samym softem http://www.ebay.de/itm/Audi-A6-S6-A3-S3-8P-TT-8J-Home-Link-Garagentor-Offner-Steuergerat-8E0909511-/331482842852?hash=item4d2deac6e4:g:KeEAAOSwqu9U47RO

Edytowane przez aker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam seryjnie zamontowany HomeLink (na 99% w wersji 6). Czy nie ma jakiegoś sposobu aby zmienić go na wersję 7? Moja brama osiedlowa nie obsługuje tego HL - próbowałem zaprogramować kodem zmiennym i nie działa :/ Nie ma możliwości dołożenia kolejnego modułu do bramy osiedlowej. Zostaje mi albo wymienić sterownik na nowszy, ale z tego co pisaliście to nawet jak bym nawet kupił nowy (w wersji 7) i wmontował go tam gdzie stary, to i tak nie będzie działał, prawda? A może jest jakiś magik co by umiał wgrać wersję 7 do home linka w wersji 6? Albo pozostaje sprytna zagrywka wmontowania pilota w słonecznik ;)

Rzućcie który pomysł najlepszy?

tnx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam seryjnie zamontowany HomeLink (na 99% w wersji 6). Czy nie ma jakiegoś sposobu aby zmienić go na wersję 7? Moja brama osiedlowa nie obsługuje tego HL - próbowałem zaprogramować kodem zmiennym i nie działa :/ Nie ma możliwości dołożenia kolejnego modułu do bramy osiedlowej. Zostaje mi albo wymienić sterownik na nowszy, ale z tego co pisaliście to nawet jak bym nawet kupił nowy (w wersji 7) i wmontował go tam gdzie stary, to i tak nie będzie działał, prawda? A może jest jakiś magik co by umiał wgrać wersję 7 do home linka w wersji 6? Albo pozostaje sprytna zagrywka wmontowania pilota w słonecznik ;)

Rzućcie który pomysł najlepszy?

tnx

Jak byś kupił moduł z softem w wersji 7 to prawie na pewno zadziała z większością bram z kodem zmiennym. Ja jak kiedyś zakładałem u siebie HL to pisałem do firmy HomeLink i taką odpowiedź dostałem że soft w wersji 7 obsługuje większość bram z kodem zmiennym. Niestety nie ma pewności czy nowsze moduły 8E0909511 mają już soft w wersji 7? Dopóki ktoś nie kupi takiego i nie sprawdzi organoleptycznie to się nie dowiemy. Te oznaczenia na obudowie nic nie mówią- na obudowie jest s004 a w środku soft 6. Wersję softu najlepiej sprawdzić jak już homelink siedzi w aucie.

Z ciekawostek to napisze jeszcze to że ja mam soft w wersji 6 a działa z brama z kodem zmiennym. Nawet w HomeLinku napisali mi że wersja 6 nie zadziała z moja bramą a prawie od 2 lat nie mam problemów z otwieraniem i zmykaniem jej z samochodu. Pewnie jest tak że soft w wersji 6 działa z niektórymi sterownikami bram z kodem zmiennym a z innymi nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś moduł z softem wersji 7 bo można by z niego zgrać soft i zaprogramować wszystkim którzy mają starszy :) tylko potrzebował bym na dzień czasu taki z softem 7

ja mam nice smilo przy wjazdowej i garażowej i lipa :facepalm::(

Edytowane przez witek1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś moduł z softem wersji 7 bo można by z niego zgrać soft i zaprogramować wszystkim którzy mają starszy :) tylko potrzebował bym na dzień czasu taki z softem 7

ja mam nice smilo przy wjazdowej i garażowej i lipa :facepalm::(

Pytanie tylko czy istnieją moduły do B7 z softem w wersji 7. Jak ktoś ma taki to niech da znać.

Ja mam moduł z początku roku 2007 i siedzi w nim soft w wersji 6.

Jeden z kolegów z forum zastanawia się nad zakupem dość drogiego modułu z datą produkcji chyba 2012 , jak się zdecyduje na niego to się dowiemy czy tam siedzi już soft 7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by była pewność to można by się złożyć na taki z softem 7, a potem każdemu wgrać nowy soft i każdy byłby zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam homelinka i jeśli to ma być informacja o sofcie na naklejce to udało mi się znaleźć tylko soft S0004 i to był moduł z 2012 r i ta oferta już jest nie aktualna,przymierzałem się do niego ale przyjechałem po świętach z powrotem do DE i jak widać nie aktualne http://www.ebay.de/itm/Audi-A3-8P-A4-8E-A6-4F-Q7-Garagentoroeffner-Homelink-8E0909511-NEU-NEW-/151892001420?hash=item235d78028c%3Ag%3A91QAAOSw7FRWUZ3H&nma=true&si=Sfg0hgugaw0m6SGqW0otve4lsXQ%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557 i nie wiem o co tu chodzi bo np.kolega ma z 2007 r. i ma soft 6 tylko ciekawe jaki jest napisany soft na naklejce.

Edytowane przez aker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ciekawe jaki jest napisany soft na naklejce.

No niedługo będę ściągał zderzak bo zakładam PDC przód to odrazu sprawdzę co tam na naklejce mam napisane.


jak by była pewność to można by się złożyć na taki z softem 7, a potem każdemu wgrać nowy soft i każdy byłby zadowolony :)

A jesteś pewny że uda się podmienić soft w starszym sterowniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy walczyłem , walczyłem i jednak zamontowałem przetwornik z Proximy + pilot FLO i działa rewelacja. Najlepsze jest to ,że nareście mam zasięg pilota . Home linka łapie mi prawe ze 100 m. Oryginalny pilot dopiero po dojechaniu na 10 m . Wiec same plusy. POLECAM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panownie jak coś to posiadam taki sterownik z A6 C6 z roku 2004.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam sterownik :

8E0 909 511 - H03/S0004 - montuje u siebie bramę skrzydłową i może ktoś by mógł zaproponować jakieś rozwiązanie dla niej aby na tym sterowniku i nowszych sterownikach wszystko smigało jak nalezy. Możecie coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam sterownik :

8E0 909 511 - H03/S0004 - montuje u siebie bramę skrzydłową i może ktoś by mógł zaproponować jakieś rozwiązanie dla niej aby na tym sterowniku i nowszych sterownikach wszystko smigało jak nalezy. Możecie coś polecić?

ja mam taki sterownik jak Ty z 2007 roku i bez problemu działa z tym napędem http://beninca.pl/produkt/mb24-mbe24/

Edytowane przez kdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...