Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Chlodnica klimatyzacji z modelu po lifcie, roznice?


jocker01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zaliczylem dzis dzwon Moja Niunia, przejechalem cala europe w w Uk przydzwonilem jako trzeci! Niestety uszkodzeniu ulegla dopiero naprawiona klima, wgniutl sie zaworek na chodnicy! Udalo mi sie znalesc takawa na scrabyardzie ale od modelu po lifcie! nie ma zaworka! Czy jak ja kupie czy wystarczy poprostu przelozyc przewod z zaworkiem! Bardzo prosze o pomoc i rady, dodatkowo cala macha do wymiany, panel zamykajacy ( ten plastik gdzie sa przykrecone lampy) lampa od strony kierowcy i oba kierunki! Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo skumałem o czym piszesz... wiem tylko, że masz auto uszkodzone...

No i teraz : masz wgnieciony zaworek, znalazłeś chłodnicę na szrocie (scrap yard :tongue4: ), ale bez zaworka.

No więc jaki Ty zaworek chcesz przekładać, skoro w starej chłodnicy jest uszkodzony, a w nowej go nie ma ? :mysli:

Ten z numerem 48 masz na myśli ? :

1182441409_3949.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc! przez ten zarowek od chlodnicy u wylecial czynnik! bo peklo kolo niego!

znalazlem chlodnice od niuni po lifcie i tam zaworki sa przy wezach obydwa! czy bede musial przekladac weze, czy jest to wykonalne, czy moze szukac chlodnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! udalo mi sie dostac chlodnice! ale teraz jest problem z moja!

w tej co kupilem oba weze mozna odkrecic prz samej chlodnicy, jednak przy mojej waz wysokiego cisnienia jest zgrzany i nie mozna go odkrecic na calej dlugosci weza nie znalazlem zadnej sruby aby mozna bylo go wymienic az do wejscia do kabina pod akumulatorem, jedyne co zrobilem to obcialem go z kroccem tak ze moge go uzyc jako lacznika z wezem od nowej klimy! teraz pytanie czy zastosowanie sciagaczy wystarczy aby uniknac wyciekow?? czy moze zastosowac jakis inny hydrauliczny uszczelniacz jak hermetyk lub silikon! Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij, tam jest kilkanaście atmosfer ciśnienia.

Nie uszczelnisz sobie tego ot, tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jezeli mam ok 5cm dlugosci krocca i zaloze kilka sciagaczy!

mozna wymienic cala rurke?? gdzie sie koczny? pod akumulatorem? Pozdrawiam Jocker01[br]Dopisany: 03 Lipiec 2007, 16:32 _________________________________________________witam! musi byc jakis sposob, bo moja niunia nie ma przykracanego weza wysokiego cisnienia do chlodnicy! Pozdrawiam Jocker01

[br]Dopisany: 05 Lipiec 2007, 19:21 _________________________________________________Wiatm, zastanawialem sie nad moim problemem i nie moge dojsc do ladu, ktory z wezow jest wysokiego cisnienia? ten ktory u mnie jest obciety jest poprowadzony do kabiny a ten ktory mam caly i bede mial mozliwosc przykrecenia do kompresora jest jest ok, ale moje watpliwosci wzbudza szczegolnie gruba scianka obcietego weza, ale wydaje mi sie ze wysokie cisnienie wychodzi z kmpresora a nie z kabiny, czy sie myle. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...