Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 Sedan] Trzecie światło stop


morwi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Moja :a4fan: nie ma niestety trzeciego światła stop. Od dłuższego czasu szukam oryginalnego światła i nic. Teraz nie zależy mi już na oryginalnym światełku, tylko na takim, które przede wszystkim komponowałoby się z tylną szybą. Co sądzicie o tym: http://allegro.pl/item204133696_nowe_swiatlo_stop_orginal_vw_bora.html ? Będzie całkowicie przylegała do szyby, czy będą luki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam jak sprawdzić. Mogę powiedzieć tyle, że na innej aukcji z takim samym światłem były zdjęcia , na których zamontowane było ono w Audi 80. Nie były to fotki z bliska, więc nie jestem do końca pewien czy idealnie pasowało. Nie wiem też, czy nachylenie tylnej szyby w 80 jest takie samo jak w A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj może ktoś przekładał już stopa z innego auta , to się wypowie......albo i nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj, bo na bank nie bedzie przylegac. jest nizsze i duuuzo szersze. przypomina bardziej 3ci stop z A6 sedana...

tak jak wspomnieli przedmowcy- szroty, lub allegro, z tym ze nie wpisuj "stop audi" tylko np "a4 czesci" "a4 rozbiorka" albo "a4 polka"- czesto sprzedaja tylne polki, na ktorych jest stop (ja tak kupilem;) i gwarantuje Ci ze w jeden dzien znajdziesz jakies auto z 3cim stopem- zadzwonisz, poprosisz i Ci wymontuja (upewnij sie, zeby nie zapomnieli o kostce do podlaczenia).

http://allegro.pl/item208937504_audi_a4_b5_tylna_polka_podszybia_sedan_95_99.html - dzwon, spytaj czy sprzeda stop oddzielnie. Nie przeplac tylko, mysle ze 40-50 pln to jest max. podlaczenie to chwila moment, odchylasz wykladzine w bagazniku przy lampie, podpinasz sie pod odpowieni kabel i gra. na starej polce polozysz stop, zaznaczysz mniej wiecej miejsce na kostke- trzeba wyciac- najlepiej od spodu, male wiertelko a pozniej ostry noz i czesc.

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morwi,

nie ma za co ;)

i jak tam, masz juz ta lampe? swieci elegancko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam. :confused4: Pytałem już kilka osób i tylko z półką sprzedają. Nie spieszy mi się i może coś się kiedyś trafi. ;)

pewnie, szukaj az znajdziesz ;) cos sie trafi na bank, nie watpie- powodzenia!

wesoly1601,

hehe, troche mnie rozbawiles tym pytaniem :D;)

odp. tak, bedzie widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych powiem że tylna półka po zdjęciu ma od spodu odwzorowany kształt do wycięcia na kostkę i śruby mocujące.Przynajmniej ja tak miałem.A martwiłem się jak idealnie spasowac by krzywo nie wyciąc a tu niespodzianka. Na allegro wpisz "a4 na części" i tam szukaj w ogłoszeniach fotek 3 stopu w całym aucie.Na pewno coś trafisz. Mnie to uczyniło 50 zeta z kostką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym przypadku o polowe, w drugim o 30 pln za duzo... za 40-max 50 pln mozna to kupic. szukaj cierpliwie az sie trafi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...