Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Pompa paliwowa, stan wody


bacir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dwa pytanka:

1. po czym poznać czy była wymieniana pompa paliwowa??? ponieważ słyszałem, że w silnikach 2.5 TDI po 160-180tys km jest to dosyć częsty wydatek.

2. tydzień temu dolewałem płynu do zbiorniczka wyrównawczego ponieważ wyświetlało mi się na komputerze, że jest mało i dziś znowu mi pokazało i jest mało co może być przyczyną układ jest szczelny bo nigdy nie widziałem w garażu żeby coś zostawało. Co o tym myślicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzień temu dolewałem płynu do zbiorniczka wyrównawczego ponieważ wyświetlało mi się na komputerze, że jest mało i dziś znowu mi pokazało i jest mało co może być przyczyną układ jest szczelny bo nigdy nie widziałem w garażu żeby coś zostawało. Co o tym myślicie???

I nie zobaczysz! To nie leci jak z rynny po deszczu. Tu kap, tam kap...i ubywa. Sprawdź węże, oblukaj chłodnicę i okolice termostatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzień temu dolewałem płynu do zbiorniczka wyrównawczego ponieważ wyświetlało mi się na komputerze, że jest mało i dziś znowu mi pokazało i jest mało co może być przyczyną układ jest szczelny bo nigdy nie widziałem w garażu żeby coś zostawało. Co o tym myślicie???

I nie zobaczysz! To nie leci jak z rynny po deszczu. Tu kap, tam kap...i ubywa. Sprawdź węże, oblukaj chłodnicę i okolice termostatu.

hehe, okolice termostatu to se można sprawdzać.. w Etce chyba - w 2.5 masz tak zakopany termostat że nie ma szans bez konkretnej rozbiórki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...