Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Podsiwtlenie zapalniczki i popielniczki..


artim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio chcialem sprawdzic czy dziala zapalniczka, wcisnalem ja do końca i..., reakcja byla taka ze zgaslo mi podswietlanie popielniczki i zapalniczki :angry: oczywiscie zapalniczka nie zadzialala :) Znalazlem post jak sobie poradzic z tymi podswietleniami ale niestety kiedy probuje go otworzyc mam jakis server error. Prosze o odświeżenie tematu.

Pozdrawiam

Artur :a4fan:

:th: :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popielniczka jest na zatrzask. po prostu mocniej pociagnij i wyskoczy. po odpieciu kostki przy zapalniczce jest zaroweczka. problem jest w tym ze zarowka jest wlutowana w obudowe i nie barodzo da sie ja sama wymienic. koszt takiej lampki to podobno okolo 15 zl w aso. byc moze ze w twoim przypadku po prostu spadla kostka albo obudowa zaroweczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popielniczka jest na zatrzask. po prostu mocniej pociagnij i wyskoczy.

Jak wysuniesz popielniczkę i wyjmiesz wkład zobaczysz tam takie dwie blaszki które trzeba wcisnąć najlepiej długim płaskim śrubokrętem i dopiero wtedy wyciągać popielniczkę razem z zapalniczką (nic na siłe :no: i łatwe to nie jest :slina: ) ale jeśli na raz padło ci podświetlanie i zapalniczka proponuje najpierw sprawdzić bezpiecznik :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo u mnie nie ma posdswietlanej popielniczki chyba :foch: a zapalniczka jest podswietlana;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja ma zapalniczke w innym miejscu niz popielniczke bo to 99 rok :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dziwny problem związany z popielniczką :confused4: Mianowicie zamontowałem tą żaróweczkę która ją podświetla lecz gdy wyłączam światła i gaszę silnik, a nawet jak zamknę autko na centralny to zapalniczka nadal świeci...

Pomóżcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam wersje 97 rok i podświetlenie mi nie świeci skąd tą żaróweczke a może ktoś na forum sprzedaje lub może załatwić z aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam wersje 97 rok i podświetlenie mi nie świeci skąd tą żaróweczke a może ktoś na forum sprzedaje lub może załatwić z aso

żaróweczka w aso bodajże 19zł, ja kupiłem w kim świebodzin, napisz do nich maila, to Ci wyślą ;)

KIM - Dealer Volkswagen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj tam troche lutowania i tez da sie wymienic sama zaroweczke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...