Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czas urlopów.gdzie?


sisi1977

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z Korfu (grecka wyspa na morzu jońskim). Pierwszy raz byłem w Grecji i mile sie zaskoczyłem!!!!!!

Grecy przyjaźni, pogoda bajera, no i strzaskałem się na machoń :cool:.

Gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja byłem w jeden czerwcowy weekend nad naszym jedynie słusznym Bałtykiem, zamierzam tam jeszcze odwiedzić Sarbinowo i okolice w sierpniu (jak tylko zjadę do Polski) a później to jak starczy funciaków planujemy z dziewczyną wypad na kilka dni na Islandię (ahhh te gorące źródła ;):thumbup:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku wakacji nie mam :thumbdown: brak funduszy i całokształt :disgust:

Ewentualnie jesli mi sie uda wykręcić cos to Duszniki Zdrój :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh ja właśnie trzeci dzień szukam jakiegoś Last Minute do Turcji albo Tunezji , ale ceny tak zabójcze, że chyba wakacje spędzę nad Jeziorem Gim końcem Sierpnia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja jest prosta - bak do pełna i w Polskę! Zamierzam odwiedzić kilka miejsc. Na dłużej to chyba do Mielna, a później w góry i może na Słowację, jak starczy funduszy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem z Chorwacji,nt dróg i jazdy powiem:

Zepsuł nam sie ML z racji chrzczonego paliwa eszcze w Polsce przed Chyżnym, Rav4 pozyczyliśmy i w droge. Słowacja-kręte drogi pareh i w końcu autostrady. Mniam mniam, super sie pruje, cała Słowenia i Autria 160km/h z postojami na siusiu i paliwo(100 oktanowe w austri! power!). Crowacja tez cudne drogi, do samej Puli(na Istri) już boczne drogi(ekspresowe ciągle ) Ale i tak fajnie i miło sie zasuwało. W alpach pobłądziliśmy ale w końcu przekraczaliśmy granice po wspinaczce górskiej po półkach skalnych, dawniej mercem ML trzeba było wiele zakrętów na dwa razy brać, piękne widoki i adrenalina!. Najgorzej jak spowrotem troche nakupiliśmy i biegne obładowane rav4 2.0 w automacie nie chciało jechać, naprawe masakra, o ile na autostradzie był czas na wyprzedzenie i rozpędzenie sie to na krętych drogach Słowacji nie mogliśmy traktora i kombajnu objechać..

W samej Puli nawet nie tak drogo, ale blizej osrodka(obrzeza miasta) bardzo drogo. Najśmieszniejsze ze ojciec dziewczyny po polsku prędzej sie dogadywał z Chorwatami niż my po ang, poprostu Chorwacji podobny do rosyjskiego jest któego uczył się wyżej wymieniony teściu;]

Koszty:

Autostrady może drogo ale jaki stan.. eh eh, może w Austri ciut trzepało miejscami ale tak to supcio, w Słoweni zapłaciliśmy 8E, a tak to winiety. Tygodniowe zakwaterowanie 500zł/os-2 łazienki, kuchnia wyposażona, dwie sypialnie(2+3), 150m od płazy kamienistej, dużo sklepów restauracji i rozrywka dla dzieci. Warundki super. Ceny troche duże jak pisałem, kupiłem pepsi(którego tam nie mają! prędzej cole sie kupi niż pepsi) czipsy i ciastka i zapłaciłem 70kun(jakieś 40zł). Kolacje dla 4dorosłych i dziecka po 500kun to norma. Plusem są tam wina, tanie jak barszcz i naprawde dobre, zwłaszcza te tanie 'stołowe' z miejscowych winiarni, cholernie idą w głowe..

Więc Chorwacje polecam, super miejscówki, dobry dojazd, bardzo mili ludzie, obsługa, troche drogo ale cóż...

PS. Pierwszy polski napis podczas poowrótu: "Koleiny"

PS2. Nigdzie nie widziałem tyle nowych audi(nowy przód) co w Puli i na Słoweni jak jechały na Chorwacje, co 3 samochód przez ok godzine to było nowe audi, a w samej Puli cięzko było znaleźć A4, same nówki a6/a8, jedno S4 było w B6 i s6 raz na parkingu mnie chciało przejechać :P Wpadłem na maske :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hinco a wybrałeś sie na Plitickie Jeziera? Piszesz o noclegach w rejonie Puli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 sierpnia lecimy na podroz poslubna do Turcji, na wybrzeze egejskie na 2 tygodnie :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hinco a wybrałeś sie na Plitickie Jeziera? Piszesz o noclegach w rejonie Puli?

Nie tam nie bylimy, ale czasu nie było bo mieliśmy inne atakcje, nawet w samym ośrodku..

Zobacz na necie na Pula Verudela, dokładnie byliśmy w domku Magnolia chyba, pośrednictwem zajęło się biuro Tui, nawet dzwonili tam że bedziemy później o ok 12h z powodu awari auta i z kluczami czekał koleśw hotelu Histria, tez fajny ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kobietka połowe urlopu spedziłem w zakopanym , krakowie , wieliczce. Było super i moje a4 dobrze sie sprawowało :oklaski: przejechałem ok 2500km w ciągu 10 dni :a4fan:

ok, uzupełnij profil proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...