Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] nie oryginalny podłokietnik


bartekA4

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o takim podłokietniku?

http://moto.allegro.pl/item204807614_podlokietnik_samochodowy_podnoszony_jom_f_vat.html

nie zalatuje wiocha? z wyglądu chyba jest ok i tak dosyć zgrabnie wygląda. wiem ze oryginalny byłby najlepszy ale one sa strasznie drogie:/ Jak coś takiego montować to by pewnie dziury w tunelu wiercić? :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia,syf :sick3: niebierz tego bo bedziesz żałował, uzbieraj kasę i kup ori.

Ja już raz wypróbowałem wynalazek z allegro i bardzo żałuje, nigdy więcej podrób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak właśnie myślę żeby doskładać i kupić ori tylko pewnie nie tak łatwo dobrać kolor do tapicerki. A ten z wygladu bajka jeszcze chromowane ramki na zegary i by nawet sie wkomponowało w całość wnętrza:) Przemysle jeszcze sprawe, najwyżej zaryzykuje i pójdzie w kosz. :>

Pozdro :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zalatuje wiocha?

Chyba niestety zalatuje!

Też szukam podłokietnika, bo niestety nie mam w swojej niuni :( I tylko ORI chodzi mi po głowie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak jak masz kase kupuj podróbe ale i tak pożniej kupisz ori.chodzi o to , że jak masz kasiure to 2 razy bedziesz płacił.. wniosek tylko ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszlym tygodniu powinienem miec ori podlokietnik do sprzedania. kupilem kubelki w komplecie z podlokietnikiem, wiec przeloze tylko gorna klapke, zeby tapicerka mi pasowala :) i bedzie na sprzedaz. W tym momencie mam taka stalowa (standardowa z rocznika 96-97) i taka klapka bedzie zalozona. jak juz bede go mial na miejscu, zrobie fotki i bedzie w dziale SPRZEDAM. cena dla forumowiczow oczywiscie bedzie mniejsza niz te z allegro ;)

pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...