Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5]tylna lewa szyba rozbita-pytanie


Furio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj rano obudził mnie koega i powiedział, zebym wziął papierosa i poszedł zobaczyc auto. moim lekko skacowanym oczom ukazała się roztrzaskana tylna, lewa szyba i próba zbicia przeniej pasażera...nic nie zgineło więc była to tylko "zabawa"

mam pytanie; ile powinna kosztowac wymiana szyby i jakię są ceny samych szyb.Oczywiście mówię o używanej. Na allegro widziałem takie od 65 do 100 pln. Na szrocie powinno byc podobnie. Ile przecietny mechanik weźmie za założenie?

pytam sie bo w tym miesiącu miałem juz tyle wydatków, ze zabrakło by mi 2 wypłat, zeby to wszystko ogarnąc :audi:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co mechannik samemu

roboty na 30 min zdejmujesz tapicerke, odkrecasz cala ramke i masz prosta wymiane szyby. mechannik mysle 50-100 zł wiecej nawet bym nie dał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey, a ma ktos moze schemat jak się wymienia taka szybę. Gdzie sa wszystkie śruby i po kolei co mam robić. nie bardzo mam gdzie taka perację przeprowadzić ale spróbuję. Może mi wyjdzie.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez radzę zrób to samemu. Może zejdzie ci 2x dłużej ale spewnością nieczego nie połamiesz i nic nie zniszczysz, mechanicy olewają staranność i dokłdnośc bo liczy sie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, kupiłem szybkę na szrocie i o dziwo nawet w tym samym kolorze :-)bez rysek za 70 pln ale łatwo nie było.Obdzwoniłem całe miasto.

Macie jakis schemat jak sie taką szybke wymienia?

gdzię są wszystkie śruby itp/

pozdrawiam[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2007, 12:17 _________________________________________________okey, udało się. było trochę problemów z zaczepami szyby i wkońcu zrobilem je po swojemu bo oryginalne nie chciały za chiny wejść w metalowe otwory ale wszystko działa gładko.

pozdrawiam :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...