Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Problem z olejem w układzie prowadzącym do intercolera


Miszasty

Rekomendowane odpowiedzi

no ale w czy problem, ile tego oleju tam masz?? olej (w zasadzie jego ślad) zawsze bedzie w dolocie, zalezy ile go tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak wyciąnelismy mapsensor to był cały mokry, tak jakbyś włożył mapsensor do butli z olejem, lało się z niego...a i jeszcze jedno pytanko sstrasznie słabo nabijała turbina cisnienie tylko1,4 a powinna do 2,2 bo wielu godzinach poszukiwań okazało się że miałem odciętą wtyke przy czujniku N75...wie ktoś moze dlaczego...??? a i po założeniu nowych pinów i podpięciu czujnika autko zbiera się do 3biegu oki a 4 i 5 bieg tak jak przed usterką, czyli bardzowolno wchodzi na obroty 2 - 3 tyś.... jaka możebyć przyczyna????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo nowka albo dobra używka, regeneracja ostateczność, kolega do A3 AHU wyrwał dobrą uzywke za 600 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście wolałem zregenerować niż używke kupic nie wiadomo ile taka pociagie znów jak ktoś wcześniej jeździł.. może nie mieć luzów ale jednak coś z nią moze być nie tak, a przy regeneracji zostawią body wymienią cały środek i jeszcze gwarancje dadzą używka 600zł mówisz... mnie regeneracja kosztowała 900...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączam się do tematu...

w okolicach intercolera pojawił się olej, gdy odkręciłem ten wąż to wyleciala z niego niewielka ilość, pare ml. gdy sprawdzilem go w środku było mokro. i pojawia się pytanie: czy tak powinno byc? czy to jest oznak zużycia turbiny? przebieg 193tys potwierdzony VAG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...