Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spadek Mocy :( 1.9 TDi [AFN] 97r


DieselPower

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj jadąc z pracy tak spokojnie 80 km\h chcialem wyprzedzic autko przedemna... Przy wyprzedzaniu bylo ok ale predkosc zatrzymala sie przy 120. Puscilem gaz i wcislem jeszcze raz do deski a silnik jak by chcial a nie mógł... poprostu Lekko Nim Bujalo Przerywalo... Ale nie chcial przekroczyc 120 km\h co to moze byc... z Góry THX :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosimy o 3,7,8,10,11 po tym powinno byc widac co jest problemem

sprsawdzone te numert .... to chyba zagram w totka .... :naughty:

p.s ja bym jeszcze dodał 4 .... :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Nie bylem dzisiaj na Komputerze bo nie wyrobilem sie z czasem.. ale zauwazylem ze jak silnik byl zimny z rana to spokojnie do 180 dolecialem i mialem jeszcze gaz pod noga.. a jak wracalem i temp. mialem juz na 85-90 stopni zaczał sie mulic przy 100 wcislem w podloge a on nic ledwo do 120 doszedl i lipa.. No i zeby jeszcze dym lecial z tylu a tu nic... ja mu w deske a tam grama dymu nie bylo.. Nic nie reagowal :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Nie bylem dzisiaj na Komputerze bo nie wyrobilem sie z czasem.. ale zauwazylem ze jak silnik byl zimny z rana to spokojnie do 180 dolecialem i mialem jeszcze gaz pod noga.. a jak wracalem i temp. mialem juz na 85-90 stopni zaczał sie mulic przy 100 wcislem w podloge a on nic ledwo do 120 doszedl i lipa.. No i zeby jeszcze dym lecial z tylu a tu nic... ja mu w deske a tam grama dymu nie bylo.. Nic nie reagowal :mysli: :mysli:

przy takiej jeździe oprócz przepływomierza wymienisz sprężarkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak silnik byl zimny z rana to spokojnie do 180 dolecialem i mialem jeszcze gaz pod noga..

no to proponuje koledze zapoznać się z tym tematem:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=5260.0

na zimnym buta dawać...od razu może kolego zapisz sobie nazwe firmy TURBO-TEC z Jaworzna regenerują turbo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zauwazylem ze jak silnik byl zimny z rana to spokojnie do 180 dolecialem i mialem jeszcze gaz pod noga..

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

spokojnie panowie, nie popadajmy w przesadę

uwazam ze jeśli rozpędzał sie z umiarem (nie z gazem w podłodze) to jak dojechał do 180 to już miał nagrzany silnik (bo duże obciązenie przy dużych prędkościach)

poza tym jakby od takich rzeczy mialy silniki padać to ja dziekuje za taki silnik.....

Nie popadajmy w skrajnosc, a turbinka napewno spokojnie to wytrzymala i jeszcze dlugo polata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MorgothV8 Dokladnie Tak Bylo Nie Wcislem mu odrazu w deske bo zanim dojechalem do 2 pasmówki na któej mu przycislem to przejechalem spokojne 7km i silnik mial 65 stopni czyli nei byl prosto po odpaleniu....

Ale Usterka Dzisiaj Zostala Usunięta...

Guma Łączaca Turbine z Komorą Spalania bodajze Zostala Przerwana i dlatego autko nie mialo sily... Na Zimnym Silniku Guma Była twarda i nie przepuszczala za duzo spalin ale jak sie slinik rozgrzal a Guma zmiękła spaliny Spier****** jak szalone i mulil sie :)

Naprawa Kosztowala Mnie 20 zł bo tyle wynosi umycie Autka na mojej myni :wink4:

Po Tej reperacji autko bez zadnych oporów doszlo do 195km\h :) POZDRAWIAM :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chcialem ci doradzic zebys sprawdzil wezyk gumowy przy turbinie :) bo moj brat mial to samo .... ale widze ze juz sam do tego doszedles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...