Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stare fele zostaja! potrzebna pomoc :)))


angela

Rekomendowane odpowiedzi

a te sa zle?

A co to za fele? Jakoś tak nie złapałem.

Angela. Zerknij do galerii felg (http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12182.new;topicseen#new) -tam znajdziesz różne wzozy założone już na autka, oprócz zobaczenia w realu to najdoskonalszy sposób, żeby zastanowić się jaki wzór Cię interesuje. Pierwszego doboru musisz dokonać sama - wybierz i pokaż 2-3 przyklady, wtedy możemy powiedzieć co myślimy na ten temat. Tak czy siak ostateczna decyzja Twoja - to Tobie musi się podobać :decayed:

A tak BTW, dlaczego mówisz, ze zawieszenie nie wytrzymuje? Mamy Klubowiczaów zapitalających na felach 19" i dają radę. Co Ci ten mechaik naopowiadał znowu? Ty się nie przejmuj tym, że wahacze padły (jeśli tak jest) bo to przy naszych drogach i tak specyficznym zawieszeniu jak to wielowahaczowe, nie jest specjalną niespodzianką, tak jak to, że przy większych felach trzeba bardziej uważać na dołkach. Na spocie konsultacja potrzebna :decayed:.

P.S. A ja to czemu jeszcze Twoich obecnych w galerii felg nie widzę??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu no nie poznajesz to moje fele :polew:-Dezent

Chodzilo mi o to ze jakos nie potrafie rozroznic skrecanych felg 3czesciowych..... :polew:

musze je zmienic bo ciagle slysze,takie kola to nie nasze drogi...

ps. Spoko juz niedlugo znajda sie w tej galerii :decayed:

[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2007, 14:00 _________________________________________________musze zasiegnac waszej opinii odnosnie tych felg...

co o nich myslicie....? prosze o szczerosc...

angela1ss9.jpg

Shot at 2007-06-27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu no nie poznajesz to moje fele :polew:-Dezent

Eeeeeee... no..........zmyliłaś mnie tym, ze je wkleiłaś 2X :embarrassed:

Co do opinii nt tych, które wkleiłaś, to ... :mysli:nie.

Keep searching :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela Twoje felgi są naprawdę super-niezmieniaj ich!! Warsaw Team co jest z Wami??!! Kobieta w niemocy gustowej a wy jak mysz pod miotłą!! :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela Twoje felgi są naprawdę super-niezmieniaj ich!! Warsaw Team co jest z Wami??!! Kobieta w niemocy gustowej a wy jak mysz pod miotłą!! :bicz3:

Hehehe.

Nie mów tak, bo pomyśli, że się zmówiliśmy.

Wczoraj przez cały spot wszyscy jej powtarzali, żeby nawet nie myślała.

Ale chyba jakaś kobieca przekora się włączyła :D

Angela. Drugi raz wklejasz zdjęcie - drugi raz mówię nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANGELA-jesteśmy na NIE!! :thumbdown:

Warsaw Team na ulicę z transparentami "ZOSTAW FELE,ZOSTAW FELE" , zawsze możecie dołączyć do pielęgniarek!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc Angela.te drugie felgi bardzo mi sie podobają.Co to są za felgi.Może sam sobie takie sprawię/

Fele firmy MAM....[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2007, 19:13 _________________________________________________no dobra, widze ze wszyscy sa na nie.....

to chociaz powiedzcie co myslicie o tym abym zostawila wzor tych ktore mam....zmienila tylko rozmiar na 17''

Czy wizualnie jako tako bedzie to wygladac? czy znow powiecie ze kicha :no:

[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2007, 19:17 _________________________________________________zmieniam dwie felgi te tylne, na wezsze.....tylko nie bardzo wiem jaka szerokosc tak zeby nie wystawaly poza nadkola.....

A i potrzebuje pomocy w sprawie opon na tyl.....nie wiem jaki rozmiar?

Na przodzie mam zalozone 225/40

Z gory dziekuje za pomoc :)

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2007, 16:38 _________________________________________________widze ze jednak nikt nie chce udzielic rady :no:

no coz dam rade....

chyba najwyzszy czas zamknac temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...