Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie zacisków hamulcowych


RavMatrix

Rekomendowane odpowiedzi

myslałem o czarnym macie ze wzgledu na osłony plastikowe i podszybie :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak 320 z przodu oraz 288 z tylu pomaluje na czerwono i przyjade na jakis zlot to nie poleci cegła w szybe?:) Nie mowie o zlocie calibry bo tam mnie beda na rekach nosic hehe

maluj :naughty: najwyżej jak coś to zostawisz samochód przed parkingiem i powiesz ze przyszedłes pieszo :gwizdanie: Samochód koloru czarnego? Nie działa link do opisu Twojego auta w profilu :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny, wszystko ori, jedyną zmianą będą czerwone zaciski i delikatnie sciemniona szyba. Chyba przejdzie taki numer?:) Cabrio więc rzuca się w oczy... chciałbym unknąć sytuacji że będa stał na światłach a ludzie będą mówić "ty zobacz jaki burak, czerwone zaciski ma" :) Czerwone mi się podobają ale w mocnych samochodach (duże tarcze), nie wiem jak duże będą nowe hamulce-w sensie jak to będzie wyglądało. 320 i 288 z tyłu łapią się do grupy tych które można malować na czerwono ?:)

Wstępnie myślałem o czarnych, ale zawsze chciałem mieć fajne czerwone hamulce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam dylemat. Mam ciemny grant autko i też chciałem malować zaciski na czerwono, lub niebiesko. Tylko z drugiej strony jak będę jechał na spota to szkoda mi samochodu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny, wszystko ori, jedyną zmianą będą czerwone zaciski i delikatnie sciemniona szyba. Chyba przejdzie taki numer?:) Cabrio więc rzuca się w oczy... chciałbym unknąć sytuacji że będa stał na światłach a ludzie będą mówić "ty zobacz jaki burak, czerwone zaciski ma" :) Czerwone mi się podobają ale w mocnych samochodach (duże tarcze), nie wiem jak duże będą nowe hamulce-w sensie jak to będzie wyglądało. 320 i 288 z tyłu łapią się do grupy tych które można malować na czerwono ?:)

Wstępnie myślałem o czarnych, ale zawsze chciałem mieć fajne czerwone hamulce :gwizdanie:

przy takich 320 powinno wyglądac całkiem fajnie. czerwony kolor tez powinien pasowac i racze cegły nie poleca. Chłopaki tu maltretuja takich co małe hebelki maluja ale 320 to juz spore :hi: Choć mi osobiście bardziej się podoba jak zaciski sa żółte :kox: Z czarnym :kox:http://www.tapeciarnia.pl/50604_ferrari_612_zolte_zaciski.html

Ja też mam dylemat. Mam ciemny grant autko i też chciałem malować zaciski na czerwono, lub niebiesko. Tylko z drugiej strony jak będę jechał na spota to szkoda mi samochodu :naughty:

Przy niebieskim żółte albo pomarańcz :naughty: Sam mysle o czyms takim u siebie choć mam małe zaciski :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys widzialem kolor mandarynkowy, ale mysle ze do tego trzeba miec jakas ostra fure i przynajmniej zajbista felge:)

dobra to robimy czerwone.

Co myślicie o naklejkach na zaciski, ostatnio widziałem coś takiego na allegro ale przyznam że nie mam na ten temat zdania bo nigdy u nikogo nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys widzialem kolor mandarynkowy, ale mysle ze do tego trzeba miec jakas ostra fure i przynajmniej zajbista felge:)

dobra to robimy czerwone.

Co myślicie o naklejkach na zaciski, ostatnio widziałem coś takiego na allegro ale przyznam że nie mam na ten temat zdania bo nigdy u nikogo nie widziałem.

możesz zainaugurowac i się pochwalić efektem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na czarno, albo srebrno. :good:

Żadnych naklejek :thumbdown:

srebro na zaciskach to porażka :sick3: a czarny to można w ogóle odpuscić chyba że sie chce jak najgłebiej schować. no chyba że ktoś ma felgi z cienkimi szprychami jak w rowerze i wpienia go ruda na zacisku :przebiegly:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowych autach grupy vw są montowane zaciski pomalowane na srebrno.

Wygląda to całkiem przyzwoicie.

Naklejki na zaciskach miał Nosb, ale i zacisk był potężny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na czarno, albo srebrno. :good:

Żadnych naklejek :thumbdown:

srebro na zaciskach to porażka :sick3: a czarny to można w ogóle odpuscić chyba że sie chce jak najgłebiej schować. no chyba że ktoś ma felgi z cienkimi szprychami jak w rowerze i wpienia go ruda na zacisku :przebiegly:

A co tu uwydatniać w oryginalnych zaciskach hamulcowych audi i tarczach prześmiesznie małych jak na kombi na przykład. Dopiero od tarcz 320 zastanowiłbym się nad innym kolorem niż czarny. Do ferrari to mógłbym i mieć na złoto pomalowane zaciski bo tam nie wygląda to śmiesznie (tam pasuje każdy kolor) bo zacisk jest ładny a tarcza duża.

Jak dla mnie standard zacisk to tylko czarny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakma być czarny to tak samo jakby był brudny itp więc można sobie poprostu odpuścić taki zabieg. :disgust: A jak już ktos się napali na malowanie to żeby je było widac nawet jak sa śmieszne małe i jakie by jeszcze nie były :mysli:

Żeby mieć zaciski ferrari czy porsche to najpierw trzeba mieć takie auto. Nie mówie o wyjatkach które takie hamulce montuja do innych aut. Ale jak ktos chce i mu sie podoba to luzik niech maluje.

Np u mnie te małe hamulce wcale by strasznie nie wyglądały bo ja jeżdżę na ori alusach 15" i nie wygląda to tak strasznie jak w samochodzie gdzie ktos zawali 18" czy 19" :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny wyglada super

czerwony tez nie jest glupi

czesto maluje na zloto i zolto i jest git

fajnie jest tez dac do cynkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...