Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8


wozniaq

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć mówisz paliły się przetwornice...hmmm?

Barwa 4300K

Gdzie w tych napisach podana jest barwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki Sam problem dzisiaj prawy xenon zgasl ale jak wylacze I wlacze to znowu Pali sie na jakis czas..czy to napewno zarniki i jakie sa originalne wie ktos?? Z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie objawy były podobne i posypała się przetwornica. Pewnie przyczyną był żarnik...poprzedni właściciel raczej przyoszczędził bo w każdej lampie był inny. Ori to Philips lub Osram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 90% żarniki miałem ten sam problem w b7 zapalał sie a po kilku minutach gasł w aso krzykneli również coś około 1000 zł na aledrogo kupiłem niby orginały za 250 zł komplet i świeciły przez około rok bez mrugnięcia :wink: teraz auto sprzedane .10% że to są przetwornice paliły się ale to przeważnie przez chińskie żarniki zwłaszcza te z pierwszych produkcji. Najlepszym sposobem na sprawdzenie jest zamiana żarników stronami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

podepnę się pod temat. Mam u siebie taki oto żarnik (podejrzewam że jest to 4600K? Czy nie?) i pytanie moje brzmi czy mogę wstawić mocniejsze żarniki? Czy musi być taki jaki jest

iedjxfue.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc mocniejsze?

w sensie o większej nie 4600 a np. 5000K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chodzi Ci o barwę światła a nie o moc. Jak najbardziej możesz. Ja u siebie wrzuciłem 6000K i nie jestem zadowolony tak ze przy najbliższej okazji wymiana na max 5000K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no, o barwę światła :kox:

Wiesz co ja wstawiłem żarówki takie jak idą na pierwszy montaż (szły w 2014 roku) i jestem zadowolony (nie wiem ile mają K)

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kogo kupowałeś te żarniki? masz jakieś sprawdzone źródełko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam możliwość zakupu ori zarnikow z osram. Mam nowy cennik 2014 i powiem wam ze jak ktos kupuje ori jeden zarnik poniżej 250-280 zł to watpię ze jest oryginalny. Zestaw zarnikow 2szt D3S kosztuje w mojej cenie zakupu po rabatach ok 570zl. Pracuje wiele lat ze źródłami światła w branży elektrotechnicznej. Osram na źrodła światła samochodowe nie daje dużej marzy(rabatu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...