Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie tarcze i klocki hamulcowe ?


szmekot

Jakie klocki wybrać na przód.  

411 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej firmy klocki polecasz ?



Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy heble z a4 b6 podejda do a4 b5? Chodzi o tarcze 312 i 255, klocki i jarzma z tego zestawu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, akro023 napisał:

Pytanie czy heble z a4 b6 podejda do a4 b5? Chodzi o tarcze 312 i 255, klocki i jarzma z tego zestawu

Tylko tarcze przód i klocki tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chce zwiekszyc moc w aucie turbo juz wieksze wstawilem jeszcze wtryski I program stad moje pytanie do Was czy pomożecie mi dopasowac nowe tarcze I klocki do auta Moje auto to audi a4 b5 1.9 tdi 95 r chce zamontowac tarcze wentylowane beda pasowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Arturoo napisał:

Co by nie stało nie ruszane to skoroduje ....

A kto tu mówił o tym, że będzie stało? Czepiasz sie Art :gicior:

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, autko jak w opisie.

Avant 2000r 1.8T

Hamulce na tył, może być taki zestaw: ?

http://allegro.pl/ferodo-tarcze-klocki-tyl-audi-a4-b5-1997-i6211612897.html

 

Ew. taki zestawik:

http://allegro.pl/tarcze-klocki-lozyska-tyl-tylne-audi-a4-b5-hit-i6726902793.html

 

Jeżdzone ok 20-25 tyś rocznie. Głownie w terenie niezabudowanym.

Jazda delikatna, hamowanie silnikiem i te sprawy, więc oszczędności mile widziane :)

 

Edytowane przez kiciKic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chce zwiekszyc moc w aucie turbo juz wieksze wstawilem jeszcze wtryski I program stad moje pytanie do Was czy pomożecie mi dopasowac nowe tarcze I klocki do auta Moje auto to audi a4 b5 1.9 tdi Re r chce zamontowac tarcze wentylowane beda pasowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co się powtarzasz zamiast trochę poszukać na forum?
Jak chcesz wentylowane i większe hamulce to szukasz zaciskow, jarzm, klocków, tarcz i osłon pod 288mm. Wszystko p&p do Twojego auta. Jeśli 288 to za mało to wrzucasz 312 lub 320. O tych hamulcach wszelkie info od linkiem https://a4-klub.pl/index.php?/topic/280460-Montaż-hebli-312-mm-lub-320-mm

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój obecny zestaw ferodo na przodzie już się kończy i będę zmieniał na nowy komplet.Tym razem myślałem żeby zamontować Textar.Będzie lepsiejszy pod względem hamowania i czy ewentualnie klocek Texa będzie współgrać z tarczą Ferodo?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka



Jestem po wymianie przedniego kompletu textara z płynem+odpowietrzanie.Poprzednio było Ferodo,zobaczymy jak się sprawdzi.Póki co jest ok.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje heble do mojego autka, jak ktoś chce to niech uderza na PW. Interesuje mnie tylko górna pułka. VIN podam na pw :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, pytanie nie na ten temat, ale nie bede śmietnika z działu robił. Byłem dziś na wymianie płynu hamulcowego, miałem własny płyn, mechanikowi zniszczył się jeden odpowietrznik przy odkręcaniu (nie ukręcił) po prostu tamten wyszedł i nie nadawał się do dalszego użytku. Za to zapłaciłem 100zł zmiana płynu + ten nowy jeden odpowietrznik. Chyba sporo mnie wykasował co ? Czy to normalka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, A4CCH napisał:

Siema, pytanie nie na ten temat, ale nie bede śmietnika z działu robił. Byłem dziś na wymianie płynu hamulcowego, miałem własny płyn, mechanikowi zniszczył się jeden odpowietrznik przy odkręcaniu (nie ukręcił) po prostu tamten wyszedł i nie nadawał się do dalszego użytku. Za to zapłaciłem 100zł zmiana płynu + ten nowy jeden odpowietrznik. Chyba sporo mnie wykasował co ? Czy to normalka ?

jaki płyn ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dev napisał:

jaki płyn ?

Płyn swój miałem ATE SL.6  DOT 4 (Class 6 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, A4CCH napisał:

Płyn swój miałem ATE SL.6  DOT 4 (Class 6 )

to dziad

u mnie z moim płynem jest to 100zl 

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dev napisał:

to dziad

u mnie z moim płynem jest to 100zl 

Bierze tyle za usługę ile klient się w stanie zapłacić:decayed: Brat bierze 150zł za wymianę hebli p+t;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno... Coś tak czułem że go troche fantazja poniosła, podkusiło mnie na spróbowanie nowego mechanika i mam za zdrade :P Do tego co zawsze dawałem jak coś mnie przerosło chciał 50-60zł za zmiane płynu tak przez telefon mówił lub 100zł jak z jego płynem. A do tego co odstawiłem to w sumie zostawiłem fure i nie pytałem :/ mojej dziewczyny ojca kolega, na pewno kojarzy bo pytał jeszcze o to, czyli możliwe że to jeszcze taryfa ulgowa :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wandej napisał:

Bierze tyle za usługę ile klient się w stanie zapłacić:decayed: Brat bierze 150zł za wymianę hebli p+t;)

Jak klocki + tarcze to tanio :) Takie rzeczy akurat sam robie, ale u nas wołają w okolicach 250 +/-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...