Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie tarcze i klocki hamulcowe ?


szmekot

Jakie klocki wybrać na przód.  

411 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej firmy klocki polecasz ?



Rekomendowane odpowiedzi

Półtora roku temu założyłem na przód zestaw tarcz metelli + klocki textar i niestety od jakiegoś czasu mam bicie przy hamowaniu i poszukuję czegoś niedrogiego.  Myślałem na nad przetoczeniem tarcz ponieważ są bardzo mało zużyte, ale nie chcę po 2 miesiącach mieć ponownego problemu.  Czyli warto zdecydować się na te mikody ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8/13/2017 o 09:44, Arturoo napisał:


Fajny zestaw

Nie wiem czy taki fajny. O ile tarcze robią sami to podejrzewam że klocki jakieś pakowane i za te pieniądze to nie ma co cudów oczekiwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, na hamulcach chcecie oszczędzać? Serio? Lepiej wydać raz a dobrze, i wiecie że możecie zahamować w każdej sytuacji, a nie z zastanowieniem czy aby na pewno wyhamuję.. Ja akurat zainwestowałem w zestaw TRW i nie narzekam. Wielu pewnie poleci zestaw ATE, ale to kwestia gustu. Co do Ferodoo (pierwszy montaż) to pamiętajcie jedno, 'pierwszy montaż' już dawno nie jest tej jakości co kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2017 o 09:50, matinaszek napisał:

Półtora roku temu założyłem na przód zestaw tarcz metelli + klocki textar i niestety od jakiegoś czasu mam bicie przy hamowaniu i poszukuję czegoś niedrogiego.  Myślałem na nad przetoczeniem tarcz ponieważ są bardzo mało zużyte, ale nie chcę po 2 miesiącach mieć ponownego problemu.  Czyli warto zdecydować się na te mikody ??

jak chcesz cos taniego i dobrego to kup tarcze i klocki ferodo

co do bicia to sprawdz piaste i czy był odpowiedni montaż bo obojętnie cozałożysz bedzie biło

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Langista napisał:

Ludzie, na hamulcach chcecie oszczędzać? Serio? Lepiej wydać raz a dobrze, i wiecie że możecie zahamować w każdej sytuacji, a nie z zastanowieniem czy aby na pewno wyhamuję.. Ja akurat zainwestowałem w zestaw TRW i nie narzekam. Wielu pewnie poleci zestaw ATE, ale to kwestia gustu. Co do Ferodoo (pierwszy montaż) to pamiętajcie jedno, 'pierwszy montaż' już dawno nie jest tej jakości co kiedyś.

wielu poleci tarcze zimmermanna a klocki ferodo

komplet textara też się sprawdzi

ate to pakowacz drogi i nie warty tej ceny

 

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kajmanovsky napisał:

GALFER Sport + zimmerman standard ktos cos?

Zakładaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić gładkie OZ 312 mm + FDS1323.  Dużo osób skarży się na piszczenie w przypadku klocków Ferodo FDS.

Jeżeli ktoś ma klocki FDS i ma/nie ma problemu z piszczeniem to proszę o odpowiedź jakie posiada tarcze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz gładkie zimmermanny i klocki ferodo premier

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomasz102 napisał:

Dlaczego nie FDS ?

jak Cię stać to montuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dev napisał:

jak Cię stać to montuj

https://a4-klub.pl/topic/285331-jakie-tarcze-i-klocki-pod-312mm/?page=5

FDSy mają prawie 2x większy współczynnik tarcia. Piszczenie tych klocków to prawda ? Czy może głównie rozjechane zaciski, jarzma itp. ?

 

jakie-tarcze-i-klocki-pod-312mm - w tym wątku przynajmniej kilka osób skarżyło się na piszczenie.

Edytowane przez tomasz102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...