Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie tarcze i klocki hamulcowe ?


szmekot

Jakie klocki wybrać na przód.  

411 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej firmy klocki polecasz ?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam, powiedzcie mi Panowie jakie muszę kupić tarcze (średnica), mam auto z 97r. produkcja coś koło kwietnia. Zaciski mam ate, na wlepce w bagażniku piszę tylko 1LB. Obecnie mam założone tarcze 280mm. Proszę o pomoc bo ma duży dylemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz tarcze 280mm to na pewno nie jest to zacisk Ate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, powiedzcie mi Panowie jakie muszę kupić tarcze (średnica), mam auto z 97r. produkcja coś koło kwietnia. Zaciski mam ate, na wlepce w bagażniku piszę tylko 1LB. Obecnie mam założone tarcze 280mm. Proszę o pomoc bo ma duży dylemat.

masz założone tarcze 288mm tylko korozja może Ci zjadła trochę lub źle zmierzyłes :wink:

Zacisk ATE :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, podczas jazdy słyszę bardzo mocne tarcie tylnych tarcz. Pora je wymienić. Ten zestaw nada się do jazdy po mieście? Czy podczas wymiany tarcz wymieniać od razu łożyska? Audi 1.9tdi 1999r (modelowy 2000).

http://allegro.pl/tarcze-klocki-hamulcowe-tyl-audi-a4-b5-trw-i5976481590.html

Edytowane przez Czard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czas na wymiane coraz bliżej tarcze i klocki, co kupić do B5, oczywiście górna półka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z forum ma to w dobrej cenie ? Czy szukać po necie ? Ostatnio brałem lemy od dzika i polecam (cena+sprawnie) :) Tarcza 280, ale kusi mnie 312mm, tylko kurde pakiet zima 15" :x

Edytowane przez A4CCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z forum ma to w dobrej cenie ? Czy szukać po necie ? Ostatnio brałem lemy od dzika i polecam (cena+sprawnie) :) Tarcza 280, ale kusi mnie 312mm, tylko kurde pakiet zima 15" :x

W tym rozmiarze cudów nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o "cudach" w sensie jakości tarcz, klocków ? Czy chodzi o hamowanie, bo jeśli o to, to cudów nie potrzeba bo jest to 1.8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mi przesłał ofertę na tarcze zimmerman + klocki ferodo, czyli zestawik jak najbardziej wystarczający ? :) Czy lepiej zapytać o tarcze ferodo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,
czas na wymianę hamulców w moim audi. Rok produkcji 1998r Avant Automat (1LZ). Szukam czegoś nie za drogiego. Znalazłem taki zestaw:

http://allegro.pl/bosch-tarcze-klocki-p-t-audi-a4-b5-1-6-1-8-1-9-90k-i5344147078.html

http://allegro.pl/bosch-tarcze-klocki-p-t-audi-a4-b5-1-6-1-8-1-9-90k-i5344147078.html

Czy to dobry zestaw do spokojnej jazdy ? Czy coś lepszego w tej cenie lub niższej znajdę ? Co mi polecicie ?

Pozdrawiam,
z góry dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez Marcink92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferodo klocki + tarcze przód i tył tak ?
ściągać z allegro czy polecacie jakiś sklep ?

Czyli taki zestaw spokojnie mogę montować ?

http://allegro.pl/tarcze-ferodo-klocki-przod-tyl-audi-a4-b5-95-01-i5640658972.html

Edytowane przez Marcink92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wersja budżetowa to jest Maxis, Sakura tudziez inna chinszczyzna :decayed:

Ale on pytał o tarcze/klocki a nie wyrób tarczo podobny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czas na wymianę tarcz z tyłu tak powiedział mechanik,więc pytam was jakie tarcze klocki i łożyska na tył do Audi a4 b5 1,6 74kw w miare w dobrej cenie,może jak bym coś znalazł w dobrej cenie to bym i z przodu tarcze wymienił oczywiście Nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...